Peja, Hemp Gru, Magiera i Forin w warsztatach na 100-lecie niepodległości! Druga Strona Ulicy - Sztuka Niepodległa

Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa to projekt poświęcony 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę  a zarazem kontynuacja akcji z udziałem Eldo i Czarnego HIFI.

Ruszyła właśnie podwójna rejestracja na warsztaty w Poznaniu i Warszawie pod okiem legend i ikon polskiego rapu i scen z obu miast. W Poznaniu dowodzenie przejmie Peja (świętujący 25 lat twórczości), a w Warszawie formacja Hemp Gru, powracająca z nowym albumem z okazji 20-lecia istnienia – poprowadzą oni warsztaty rapowe, zwieńczone wspólnymi utworami z uczestnikami nagranymi na bitach Magiery z White House Records (Poznań) oraz Szweda SWD (Warszawa), którzy z kolei odpowiadają za warsztaty produkcji muzycznej. Do obu numerów powstaną profesjonalne teledyski. Warsztaty projektowania graficznego tradycyjnie odbędą się pod dowództwem Forina.

Jak dostać się na warsztaty? Pełne szczegóły oraz możliwość zapisu znajdziecie na http://www.sztukaniepodlegla.pl/

Warsztaty w Warszawie odbędą się w terminie 19-21 października 2018, a poznańskie – 29-31 października. Rekrutacja warszawska trwa do 12 października 2018 roku, natomiast poznańska do 19 października. Ilość miejsc ściśle ograniczona.

Druga Strona Ulicy to projekt warsztatów produkcji muzycznej, który powstał z myślą o młodych, utalentowanych wykonawcach potrzebujących wsparcia, by ukazać w pełni ich potencjał twórczy. Dają one możliwość nie tylko pozyskania rzetelnej i profesjonalnej wiedzy oraz spotkań z uznanymi artystami, ale również wspólnej pracy pod ich okiem i zdobycia bezcennego doświadczenia.


Fanpage projektu: https://www.facebook.com/DrugaStronaUlicy/

 

Hemp Gru x Peja x Magiera x Forin: Druga Strona Ulicy – Sztuka Niepodległa (Zapowiedź) [DIIL.TV]

 

Eldo x Czarny/HIFI x DJ Kebs x Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa – Pokolenia

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>