Peja ogłasza koncert z okazji 25-lecia pracy artystycznej!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-07-05 23:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 9)

Od wydania albumu “20/20 Evergreen” minęło już pięć, jednak wydaje się, jakby album powstał zupełnie niedawno. Peja zagrał koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia istnienia Slums Attack. W tym roku szykuje się kolejna impreza - 25-lecie pracy artystycznej Rycha Peji! "Niebawem mija pięć lat od ostatniego koncertu jubileuszowego w poznańskiej hali Arena. W tym roku obchodzę 25 lat mojej pracy scenicznej. W 1993 roku założyłem zespół Slums Attack, którego nazwę od pierwszych dni z dumą noszę na skórze. Slums Attack to moja tożsamość – nie tylko muzyczna. To przykład jak walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. To również zwycięstwa – dziś bez przechwałek i porażki – bez zbędnych tłumaczeń  –  zapowiada na Facebooku.

27 października w poznańskiej hali Arena odbędzie się koncert jubileuszowy, na którym oprócz Rycha wystąpią zaproszeni goście.  Ten koncert to muzyczna wędrówka z odrapanej kamienicy wprost na czerwony dywan. To historia chłopaka, który dzięki pasji zyskał szansę na odmianę swojego losu. To czas, w którym poznał masę ludzi, odwiedził sporo miejsc, wiele zobaczył i wiele się nauczył. To czas właściwych wyborów i banalnych błędów. Spontanicznych zrywów i przemyślanych działań. Spektakularnych upadków i wzlotów. Zarówno wspaniałych sztam jak i antagonizmów. To historia człowieka, który targany sprzecznościami wciąż próbuje odnaleźć swoje miejsce na ziemi. To historia człowieka doświadczonego przez los, który tym doświadczeniem się z Wami podzielił. Bo przecież każdy człowiek ma swoją historię. Slums Attack jest moją historią. To historia mojego życia. To muzyczny sprawdzian, egzamin dojrzałości. To muzyczna pełnoletniość. Głęboko wierzę, że to Wydarzenie pod wieloma względami będzie wyjątkowe. Jeśli moja historia do Was przemawia chciałbym Wam za to serdecznie podziękować. Ten jubileusz jest dla mnie muzycznym świętem, na które już dziś Was serdecznie zapraszam. Otoczony ludźmi, których darzę szacunkiem i zaufaniem po raz kolejny spróbuję stworzyć trochę magii w ten wyjątkowy wieczór – zaprasza raper.

Wkrótce poznamy więcej szczegółów tego wyjątkowego wydarzenia!

Tagi: 

reklama
koncert rycha?
Czyli sterydy pitbule i smarowanie oliwką
;)
Zapomniałeś dodać że masowe ruchanie takich lampucer jebanych jak ty i twoich ciotek bananowych. kurwo jebana bez szacunku. dajcie jeden dzien przyzwolenia na odstrzał takich małych kurewek błagam! bedziecie jebani bez opamietania i skomlec jak suki nasmarowane oliwką. a tak poza tą malutką zdzirą powyżej, 25-lecie Slums Attack to również święto dla polskiego HipHop-u na który poznański skład miał znaczący wpływ, zapewne nie zaprzeczy temu każdy koneser gatunku jak i każdy kto tworzy tą kulture. Sto lat! i wielki Szacunek za wkład i prace jaką od siebie daliście. a teraz zapraszam zdziry do hejtu i trollowania. Pozdrawiam Miłego:)
jprdl
Beka, idź gdzieś na jakąś gejowa rokse a nie chcesz ruchać bananowców prawilniaku
tedeef
kurwa wreszcie
Krindklandt
TO BĘDZIE TYLKO SAPORT PRZED KONCERTEM RONDLA, KTÓRY ZARAPUJE KLASYCZNY MATERIAŁ Z PŁYTY "OD TEGO NIE DOSTAJE SIĘ CHOROBY WACKA"
o ja cie...
A już miałem nadzieję, że Pener ogłasza koncert z okazji zakończenia kariery. Ja pierdole, ten menel tylko podsumowania robi. Się, kurwa, naucz rapować a potem rób podsumowania nieudaczniku. Hipokryta - najpierw gnił z Wieprza, że ten występuje w tefałenie a teraz sam do tego jebanego lewackiego tefałenu poleciał. Jak tania atencyjna dziwka. Bez hejtu, bo to prawda.
unbb
Jebane gimby, intelektualne ameby, kiedy wreszcie dotrze do waszych zakutych przećpanych łbów, żę Peja nie bluzgał Tedemu za to, że występuje w TVN'ie, tylko po prostu go nazwał "KURWĄ Z TVN" i określał, że "ROBI Z SIEBI KURWE W TVN", gdyby Graniecki pracował w Polsacie to by go nazwał "KURWĄ Z POLSATU" i że robi z siebie "KURWE W POLSACIE", ciężko wam to pojąć jebane debile?
Krindklandt
Tej kolego, a może by tak grzeczniej? Zbastuj bo dostaniesz bana, bananie.
Trap gówno
"O ja cie" ty pryszczaty ciulu radzę wyjąć chuja z uszu no i dupska bo zesz zajebal komentarz na poziomie 12 latka. Mówisz żeby nauczył się rapowac? Ty wiesz co to rap wogole to że naskuchales się stękających wackow. Przez ostatnie dwa lata to nie znaczy że masz pojęcie o rapie. Zastanów się na przyszłość nim coś napiszesz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>