Demonologia II

Demonologia II

dodano: 2015-01-02 16:00 przez: Artur Rychlik (komentarze: 11)

Wczoraj przedstawiłem Wam jak wyglądała lista najpopularniejszych polskich teledysków rapowych w roku 2014... Dziś czas na Olis. Tutaj rekordy już nie były bite... chociaż są też wyjątki. Aż 79 płyt zostało minimum raz odnotowanych na liście – to osiągnięcie zostało poprawione. Dla porównania w 2013 roku na Olisie znalazło się miejsce dla  66 produkcji a w 2012 dla 55...

video
dodano: 2014-06-16 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy Wam łączony teledysk do dwóch utworów z "Demonologii 2", czyli ostatniego albumu Słonia i Miksera - pierwsza część klipu to studyjny obrazek połączony z tekstem kawałka "Gabinet Luster", zaś drugi to koncertowy miks, czyli trasa D2 od kuchni pod numer "WCM3". Za realizację klipu odpowiada bassmedia.pl

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Słoń i Mikser kontynuują promocję ubiegłorocznej "Demonologii II", w związku z czym niedługo otrzymamy teledysk do nagranego wspólnie z Shellerinim numeru "Gra o tron". Poniżej fotorelacja z planu klipu, za którego produkcję odpowiada ekipa Bassmedia.

video
dodano: 2014-01-14 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Czy zmęczenie Słonia kinem grozy, o którym można było usłyszeć, jest prawdą, a jeśli tak to czy będzie jakoś oddziaływało na twórczość? Czy da się utrzymać tempo sprawdzania wychodzącej muzyki? Co spowodowało, że spośród wszystkich "gadżetów" pojawiających się przy promocji płyty akurat zakrwawione nożyczki zostały wybrane na główny motyw? Z czego wynika to, że "Demonologia II" jest dwupłytowa - było to pierwotne założenie czy wynikło z dużej ilości nagranego materiału? Czym Słoń i Mikser kierowali się przy doborze gości, czasem wydających się być z zupełnie "innej bajki"? Kto ich zdaniem robi w Stanach najbardziej "chory" hip-hop? O tych i innych kwestiach usłyszycie w drugiej połowie naszego wywiadu z poznańskim duetem, nagranego po premierze "Demonologii II".

dodano: 2014-01-13 20:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Dziś, między pierwszą a drugą częścią videowywiadu z Demonologią, mamy dla Was zestaw odpowiedzi od Miksera (Słoń już się w Innej Stronie pojawił) - druga połowa rozmowy video z poznańskim duetem natomiast już jutro.

video
dodano: 2014-01-12 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Nie da się zaprzeczyć, że to jeden z albumów, które w 2013 narobiły najwięcej zamieszania. Wielkie liczby na youtube, pełne sale koncertowe, wysokie miejsca na OLiS, a do tego ogrom internetowych dyskusji dotyczących "Demonologii II" - tego nie dało się nie zauważyć. Ze Słoniem i Mikserem spotkaliśmy się w halloweenowej atmosferze, w odpowiednio ciemnej scenerii, by porozmawiać obszernie o albumie i różnych innych wątkach - tematycznie poruszyliśmy choćby kwestie filmów grozy czy hejtingu i 'gimbusów'. Dziś pierwsza połowa.

video dnia
dodano: 2013-12-02 16:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

DEMONOLOGIA II (SŁOŃ/MIKSER) - TACY SAMI | CUTY THE RETURNERS (OFICJALNY TELEDYSK)

Dlaczego: Kolejnym z singli promujących jeden z głośniejszych albumów tej jesieni jest numer "Tacy Sami", w których Słonia i Miksera wspierają The Returners. Sprawdźcie dlaczego są "dokładnie tacy sami jak kiedyś". Kto poznaje do czego follow-upem jest melodia "nananana" z refrenu?

dodano: 2013-10-16 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Witajcie w Innej Stronie - cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie?

Dziś porcja życiowych odpowiedzi od osoby, która w swoich tekstach od fikcji i konwencji nie stroni. Co ma do powiedzenia Słoń świeżo po wypuszczeniu "Demonologii II"?

dodano: 2013-10-15 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Demonologia II" narobiła takiego zamieszania jak mało co w tym roku, a poza Słoniem spory procent odpowiedzialności za taki stan rzeczy dzierży Mikser, czyli producencka połowa projektu. Poznańskiego beatmakera postanowiliśmy krótko i konkretnie przepytać odnośnie tajników warsztatu i procesu twórczego.

video
dodano: 2013-10-09 22:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Demonologia II" narobiła już w tym miesiącu masę zamieszania, uznaliśmy więc, że to dobry moment, by udostępnić na Youtube wrzucony wcześniej jedynie na nasze stare Vimeo wywiad ze Słoniem przeprowadzony po premierze pierwszej "Demonologii". Szczególnie, że to zdecydowanie jeden z ciekawszych spośród polskich wywiadów, które mogliście zobaczyć na Popkillerze. Gdy tylko duet zjawi się w Warszawie to z pewnością dorwiemy ich na kolejną rozmowę, dotyczącą już najnowszego albumu, a na razie przypominamy wywiad sprzed ponad dwóch lat. A w nim dowiecie się m.in...

video
dodano: 2013-10-08 17:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Demonologia II" odbiła się jak na razie wielkim echem, ale Słoń i Mikser nie wytoczyli jeszcze wszystkich promocyjnych armat. Teraz czas na klip do dość bezpośrednio zatytułowanego numeru. Jak prezentuje się video do "CHCWD"?

dodano: 2013-10-03 21:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 40)

Czas na premierę jednej z najgłośniejszych płyt tej jesieni. "Demonologia II" Słonia i Miksera składa się z dwóch płyt, natomiast trzeci dysk to video o kulisach albumu. W sumie na dwóch płytach znajdziecie 27 tracków. Na Albumie gościnnie udzielili się: Brassi, Paluch, Antek Pcpark, Eripe, Kaen, Pih, Shellerini, KacperHTA (Ganja Mafia), Grubas/WZW, Jongmen, Jinx, Te-Tris, Dj Soina, The Returners oraz Dj Kostek. Poniżej tracklista oraz odsłuch całości.

kategorie:
dodano: 2013-09-19 00:30 przez: Bashesh (komentarze: 0)

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Słonia i Miksera promujący ich najnowszy albumu „Demonologia 2”, który odbędzie się w piątek, 8 listopada w poznańskim klubie Eskulap.

Goście:
Antas
Eripe
Grubas WZW
Jongmen
Kacper HTA
Paluch
Pih
Sheller
Tetris

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-07-01 15:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 26)

Klip do "D2B4" odbił się sporym echem, czas więc na kolejne informacje dotyczące premiery wspólnego albumu Słonia i Miksera, który pojawi się na jesieni. Kiedy dokładnie?