Demonologia

Demonologia

video
dodano: 2016-10-13 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Przy okazji ubiegłotygodniowej imprezy DJ-a Decksa usiedliśmy przed kamerą z doskonale znanym reprezentantem Poznania Słoniem, który dopiero co zapowiedział swój nadchodzący projekt. Co na nim znajdziemy? O tym i o szybkich zmianach na rapowej scenie usłyszycie w wywiadzie.

video
dodano: 2014-01-14 20:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Czy zmęczenie Słonia kinem grozy, o którym można było usłyszeć, jest prawdą, a jeśli tak to czy będzie jakoś oddziaływało na twórczość? Czy da się utrzymać tempo sprawdzania wychodzącej muzyki? Co spowodowało, że spośród wszystkich "gadżetów" pojawiających się przy promocji płyty akurat zakrwawione nożyczki zostały wybrane na główny motyw? Z czego wynika to, że "Demonologia II" jest dwupłytowa - było to pierwotne założenie czy wynikło z dużej ilości nagranego materiału? Czym Słoń i Mikser kierowali się przy doborze gości, czasem wydających się być z zupełnie "innej bajki"? Kto ich zdaniem robi w Stanach najbardziej "chory" hip-hop? O tych i innych kwestiach usłyszycie w drugiej połowie naszego wywiadu z poznańskim duetem, nagranego po premierze "Demonologii II".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty
dodano: 2013-10-12 00:44 przez: Bashesh (komentarze: 0)

Agencja Mad Brand, Bashesh i portal lodzkirap.pl z dumą zapraszają na kolejny koncert organizowany w ramach jesienno-zimowej trasy po woj. łódzkim. Gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny, a sam SŁOŃ, połowa składu WSRH, promujący razem z Mikserem ich nowy album pt. "Demonologia II" wydany 4 października br. przez Unhuman Familię. Jako support wystąpią m.in. w duecie reprezentant Embryo oraz weteran łódzkiej sceny, KRZ i Hryta, a także duet z Poznania Leison i Rudi.

Kiedy? 18 października 2013 r. (piątek), godz. 20:00

video
dodano: 2013-10-09 22:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

"Demonologia II" narobiła już w tym miesiącu masę zamieszania, uznaliśmy więc, że to dobry moment, by udostępnić na Youtube wrzucony wcześniej jedynie na nasze stare Vimeo wywiad ze Słoniem przeprowadzony po premierze pierwszej "Demonologii". Szczególnie, że to zdecydowanie jeden z ciekawszych spośród polskich wywiadów, które mogliście zobaczyć na Popkillerze. Gdy tylko duet zjawi się w Warszawie to z pewnością dorwiemy ich na kolejną rozmowę, dotyczącą już najnowszego albumu, a na razie przypominamy wywiad sprzed ponad dwóch lat. A w nim dowiecie się m.in...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-23 20:45 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 8)

Poznański duet postanowił uchylić kolejnego rąbka tajemnicy dotyczącej zawartości zbliżającego się albumu. "Gabinet Luster" to już drugi po "Slasherze" audio-singiel opublikowany w sieci. Odsłuch poniżej, zaś "Demonologię II" zamówisz TUTAJ.

dodano: 2013-06-06 20:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 44)

"Powiedz na osiedlu wszystkim, że wychodzi DII" - pisze Słoń, puszczamy więc info po naszych serwerach. Album Słonia i Miksera pojawi się w październiku a teraz dostajemy, poprzedzony tajemniczymi zapowiedziami, singiel. 

Nożyczki, dziwne odliczanie na Fb oraz tajemnicze video na oficjalnym kanale yt… Jak się okazało wszystkie te działania były zapowiedzią pierwszego Teledysku do nadchodzącej płyty - DEMONOLOGIA II. Klip powstał do utworu pt. „D2B4” przy współpracy ze Sławomirem Sulejem oraz Ekipą 4zero4.

dodano: 2011-05-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)


Słoń/Mikser - Szczerze (2011)

Dlaczego: "Demonologia" to album, co do którego wysokiego miejsca w naszych rankingach byliśmy z Danielem najbardziej zgodni. "Szczerze" to natomiast jedna z lepszych pozycji na płycie, udowadniająca malkontentom, że Słoń potrafi odnaleźć się nie tylko w klimatach horrorcore'owych. Świetny refleksyjny numer i odpowiednio klimatyczny klip.