Rychu Peja Solufka

Rychu Peja Solufka

video
dodano: 2017-03-03 21:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 15)

Peja kontynuuje promocję swojego nadchodzącego projektu, stworzonego wspólnie z Brahem. Drugi klip z albumu "Remisja" powstał do numeru "Dekalog Rycha". Ujawniona została też (prawie) pełna tracklista płyty zaplanowanej na 7 kwietnia. Od dziś fani poznańskiego rapera mogą składać preorderowe zamówienia.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-22 11:10 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 14)

RPS i DJ. Zel prezentują drugi klip promujący album "DDA", której premiera ma miejsce dzisiaj - 22 kwietnia. Obrazek do utworu "S.L.U.M.S." to zasługa ekipy 9liter FILMY. "S.L.U.M.S." to utwór, w którym Rychu powraca do starej ulicznej stylistyki, kierując tekst do najniższej warstwy społecznej, wciąż pamiętając o korzeniach. Jak sam zapewnia: SLU to nie tylko dwóch kolesi... To ideologia osiedli i ulic, w której wzrasta kolejne pokolenie. 

kategorie:
dodano: 2015-03-21 14:02 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

PEJA, jeden z prekursorów prawdziwego ulicznego rapu w Polsce, dwukrotnie dzielący scenę z legendą gatunku Ice-T, wystąpi 18 kwietnia w warszawskim Basenie!

video
dodano: 2014-09-17 23:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 11)

RPS/WHR "Back in the Days" feat. Kroolik Underwood & DJ. Danek (OFFICIAL VIDEO)

Prezentujemy trzeci klip promujący najnowszą płytę Peji w kooperacji z ekipą White House Records "Książę aka SLUMILIONER". Obrazek do kawałka "Back in the Days" powstał dzięki zaangażowaniu ekipy 9liter FILMY z Chorzowa. Gościnnie w utworze udzielił się Kroolik Underwood, scratche wyszły spod ręki DJ. Danka. Premiera albumu RPS/WHR 18.10.14. nakładem firmy Fonografika. Poniżej także pełna tracklista krążka wraz z listą gości.

video
dodano: 2014-07-13 15:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 12)

RPS Enterteyment prezentuje kolejny klip do nadchodzącej płyty Książe aka. SLUMILIONER, którego premiera nastąpi juz 13 września. Utwór "PRR" (Prawdziwy Rap Rozpierdol), wyprodukowany został przez LA - czyli połowę duetu producenckiego White House Records, za skrecze zaś odpowiedzialny jest DJ Danek. Sprawdzajcie klip, za którego scenariusz odpowiedzialny jest sam Rychu!