Rychu Peja Solufka/White House Records "PRR" - teledysk

video
dodano: 2014-07-13 15:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 12)

RPS Enterteyment prezentuje kolejny klip do nadchodzącej płyty Książe aka. SLUMILIONER, którego premiera nastąpi juz 13 września. Utwór "PRR" (Prawdziwy Rap Rozpierdol), wyprodukowany został przez LA - czyli połowę duetu producenckiego White House Records, za skrecze zaś odpowiedzialny jest DJ Danek. Sprawdzajcie klip, za którego scenariusz odpowiedzialny jest sam Rychu!

RPS/WHR "PRR" (prod. LA, scratch: DJ. Danek)

RPS/WHR "PRR" (prod. LA, scratch: DJ. Danek)

Ojciec Chrzestny
Zajebiste , czekam na płytę .
hej hej hejter
" Sprawdzajcie klip, za którego scenariusz odpowiedzialny jest sam Rychu! " tak myślałem , że nikt normalny by paralizatora z latarki nie wymyślił :)
buahahaha
jebłem ;D
def def defedron
ziomek sa takie paralizatory :)
hmmm
'panie saturator' - kolejny pocisk na ostrego ?
mza
do tdfa tez sie idiota przypierdala znowu
itsONLYinstinct

do tdfa to tam do tdfa ale o co chodzi z ostrem, wydawało się że były dobre relacje między nimi, miały być kawałki z Jeru wspólne jeszcze i OSTRem przecież była nawet zapowiedź u pakola takiego jednego bangerka fajnego, pewnie nie wyjdzie to skoro beef

asddsa
no właśnie, o co chodzi dokładnie z tym ostrym? jak zaczepiał go już wcześniej ryś?
K23
Pewnie Rychu ma ból d## że nie było go na Kartaginie? Albo że Adam propsuje i followapuje na ostaniej płycie Moleste czy Numera Raz. Oraz może chodzi o wers "żywy rap - martwe słowa"? Ogólnie pocisk z poprzedniego kawałka multi żenujący. Że niby ostry nie szczery że trzyma fryderyka w kiblu, właśnie gdyby się z tym woził byłby nieszczery, każdy to wie kto śledzi naszą scenę rapową. Poza tym ten Fryderyk w kiblu stał już wtedy jak go Rysiu zaprosił do kawałka z Jeru, żeby się przypodobać i "odrobić straty po beefie i Zielonej Górze" / O.S.T.R. w licznych wywiadach bronił Peje i wspominał stare czasy/ W tych samych wywiadach mówił że jedyną nagrodą jaką naprawdę szanuje jest ta od radiowej Trójki za koncert roku (jakoś 2005-06) Nie pozdrawiam Rychu. Bo strzelasz ślepakami w powietrze. Nie zapraszamy do Radomia. Odwołuje Twoje koncerty w moim mieście hipokryto, wystawiam Twoje płyty na allegro za 5zł, i żałuje że w komentarzach i na forach Cię broniłem i propsowałem przez ostatnie 7-8 lat? Nara.
asddsa
i że niby o takie coś? jeżeli choć cześć z Twych spekulacji jest prawdą to rzeczywiście ryśkowi radzę wprowadzić zmianę - wziąć rozbieg i pierdolnąć barana w ścianę :)
maniek0
Nic nowego, lagodniesza wersja beji z NOJA, a szkoda po bo zapowiedzialech Peji sie spodziewalem ze pokaze dla jeszcze ma cos do powiedziania, a tu mi pachnie troche odcinaniem kuponow...
maniek0
A na konkurencyjnm portalu ledzi wakacyjni Bengerrrrr! od Tdfa, o zesz ku... ja pier..... ! polecam! glosniki! kawelek sie zaczyna w 44 sec. i glosniki na Maxa! bo Mich poraz kolejny zrobil taki bit ze az ciarki ida!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>