Kodex 5

Kodex 5

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-01 19:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny teledysk do płyty Kodex 5 Elements autorstwa duetu producentów L.A. & Magiera, czyli White House Records. Tym razem jest to obraz do utworu “Wierny”, w którym uslyszymy I zobaczymy reprezentanta BOR Records, czyli Palucha. Teledysk został zrealizowany we Frankfurcie przez ekipę Dirt Video.

video dnia
dodano: 2014-05-26 20:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

White House Records ft. RPS, Śliwa, Kroolik Underwood - Firewall Kodex 5

Dlaczego: Kolejny klip promujący Kodex 5 a w nim na klasycznym, klimatycznym bicie White House pojawia się poznański tercet - Peja, Śliwa i Kroolik Underwood.

video
dodano: 2014-05-06 18:12 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

W sieci ukazał się kolejny utwór promujący piątą część "Kodexu". Tym razem na bicie White House usłyszymy reprezentanta Prosto - KęKę. "Pozostając Sobą" to czwarte video do albumu, który sklepową premierę będzie miał 14 maja tego roku. Preorder limitowanej edycji dostępny jest w sklepie Hustla.pl.

dodano: 2014-05-05 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Już 14 maja trafi do nas piąty Kodex, pora więc na odsłonięcie kolejnych kart w postaci promomixu z wokalami zaproszonych gości.

video
dodano: 2014-04-21 19:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Trzeci singiel promujący Kodex 5 to skrzyżowanie sił White House z Grupą 13, która odpowiadała np. za klipy do największych hitów z pierwszego Kodexu... jak i z dobrze znaną trójką donGURALesko, Sitek i Buszu. Na gramofonach DJ Flip. Sprawdźcie "Oczy Mona Lisy".

kategorie:
dodano: 2014-04-21 17:21 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Legendarny już duet w postaci Magiery & L.A., którzy w pełni odpowiadają za warstwę muzyczną najnowszego krążka pt. "Kodex V Elements", do współpracy przy kolejnej produkcji spod szyldu Kodex zaprosili m.in. takich artystów jak DonGuralEsko, Paluch, W.E.N.A., Pokahontaz, WSRH, GrubSon, Ten Typ Mes, Bezczel, Buszu, KęKę, Pih, VNM, Sobota, Sitek czy Peja.

Tracklista:

01. Welcome To The WhiteHouse
02. Oczy Mona Lisy (feat. Buszu, Sitek, DonGuralEsko)
03. Pozostając Sobą (feat. KęKę)
04. Wierny (feat. Paluch)

dodano: 2014-04-17 02:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Znamy już tracklistę "Kodexu 5" oraz dwa pierwsze single - "Carpe Diem" z VNM'em, W.E.N.Ą. i Siwersem oraz "Czarno Na Białym" z WSRH i Pihem. Teraz pora na odsłonięcie przez White House kolejnych elementów układanki - a dokładnie instrumentalnego promomixu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-13 23:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

Na trackliście nowego Kodexu znajdziemy sporo mocnych ksywek, począwszy od weteranów a na młodych kotach kończąc, nie ma tam jednak autora jednej z najlepiej ocenianych płyt ubiegłego roku, Tedego. TDF - który wspólnie z White House stworzył numer "Ile można", promujący kultowy już pierwszy Kodex - skomentował dziś swoją nieobecność na piątej części.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-07 18:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Parę dni temu publikowaliśmy Wam tracklistę, dziś natomiast wystartował preorder albumu White House Records - "Kodex 5". Limitowaną wersję z bonusową drugą płytą, plakatem, mixtapem i tu uwaga - kasetą magnetofonową można zamawiać od dziś w sklepie www.hustla.pl Jak zdradzili nam L.A i Magiera rozwiązanie konkursu i ujawnienie ostatnich zaproszonych gości na Kodex 5 już w tym tygodniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-04 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 34)

Legendarny duet producencki White House odkrywa kolejne karty, ujawniając tracklistę swojej najnowszej producenckiej płyty. KODEX 5 Elements ukaże się 14 maja nakładem wytwórni Hustla Music, a kogo na nim usłyszymy? Lista jest całkiem pokaźna i obejmuje zarówno dobrze znane ksywki jak młode talenty...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-02 19:07 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Legendarny duet producencki White House prezentuje okładkę do swojej producenckiej płyty, jednocześnie informując, że kompilacja pt. KODEX 5 Elements ukaże się 14 maja nakładem wytwórni Hustla Music. W sieci możemy już oglądać pierwszy klip promujący nadchodzący album - do utworu zatytułowanego "Carpe Diem" zostali zaproszeni W.E.N.A, VNM i Siwers. Preorder limitowanej edycji zawierający 2 CD i niespodzianki dostępny będzie w sklepie www.hustla.pl od 7 kwietnia.

video
dodano: 2014-03-27 18:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Po dobrym przyjęciu wrocławskiego "Posse Cut" przyszedł czas na Kodex 5. Magiera & L.A do pierwszego singlowego numeru zaprosili czołówkę polskiej sceny rapowej. Na mikrofonach W.E.N.A., VNM i Siwers, na gramofonach DJ Eprom.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2014-03-20 22:46 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Niedawno pisaliśmy Wam o tym, że w pierwszym singlu z "Kodexu 5" pojawią się VNM, W.E.N.A. oraz Siwers. Ciekawi nas, a Was zapewne też, jak brzmieć będzie numer i jak ta trójka zaprezentuje się na nowym albumie White House. Teraz Magiera i L.A. opublikowali krótkie video, w którym zobaczyć można jak Wudoe pracuje nad nagraniem swojej zwrotki, a także usłyszeć jej fragment.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-17 22:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po głośnym "Posse Cut'cie" czas na ruchy promocyjne dotyczące już materiału, który znajdzie się na "Kodexie 5". Jak zapowiedzieli White House, krążek trafi do nas już w maju, nie dziwi więc, że na horyzoncie coraz bardziej widoczny jest pierwszy singiel. Pojawią się w nim VNM, W.E.N.A. oraz Siwers, o czym poinformował pierwszy z nich...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-27 19:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Głośno było ostatnio o "Posse Cut'cie", w którym na bicie White House pojawiło się 41 MC związanych z Wrocławiem. Numer skomentowali dla nas sami Magiera i L.A. a odnośnie swojej nieobecności wypowiedzieli się Sitek i Zioło. Jednak o producenckim duecie w najbliższym czasie pewnie głośno będzie nadal - poznaliśmy bowiem datę premiery "Kodexu 5 Elements", który nadejdzie całkiem niedługo!

Strony