KODEX 5 - okładka i data premiery

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-02 19:07 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Legendarny duet producencki White House prezentuje okładkę do swojej producenckiej płyty, jednocześnie informując, że kompilacja pt. KODEX 5 Elements ukaże się 14 maja nakładem wytwórni Hustla Music. W sieci możemy już oglądać pierwszy klip promujący nadchodzący album - do utworu zatytułowanego "Carpe Diem" zostali zaproszeni W.E.N.A, VNM i Siwers. Preorder limitowanej edycji zawierający 2 CD i niespodzianki dostępny będzie w sklepie www.hustla.pl od 7 kwietnia.

KR
Heh, widzę, że POPKILLER, ma w poważaniu, kurt_rolsona TDFa. Jest okładka, podano datę premiery a na stronie cisza jak makiem zasiał... W datach premier płyt, też żadnej wzmianki. Eeej Panowie, pogadamy o hip-hopie ?
ejfines
nikt tej okladki nie wzial na serio
KR
To się zaskoczę, jeżeli faktycznie to nie jest TA WŁAŚCIWA okładka ;) po tym bombardowaniu zdjęciami z pomarańczowymi nakryciami głowy, myślałem, że machina promocyjna ruszyła w najlepsze.
Prawdziwy
nudny ten kodex jest i będzie !
Kl@un Szyderca
Pierwsza zajebista, druga już słabiej, trzecia nudy na pudy. Nie wiedziałem nawet że była czwarta a tutaj piątą zapowiadają, hehehe...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>