White House Records feat. donGURALesko, Sitek, Buszu "Oczy Mona Lisy" - teledysk

Trzeci singiel promujący Kodex 5 to skrzyżowanie sił White House z Grupą 13, która odpowiadała np. za klipy do największych hitów z pierwszego Kodexu... jak i z dobrze znaną trójką donGURALesko, Sitek i Buszu. Na gramofonach DJ Flip. Sprawdźcie "Oczy Mona Lisy".

White House Records ft. donGURALesko Sitek Buszu - Oczy Mona Lisy Kodex 5

White House Records ft. donGURALesko Sitek Buszu - Oczy Mona Lisy Kodex 5

eudezet
co to kur*a jest... gówno i tyle.
SłyszyszKROKI?
Gural bezbłędnie
afsds
Gural zbieraj dupe i nagraj w końcu tą płytę z TDF.
BartMN
Kit taki, ze aż gównem śmierdzi. Mistrzowie pierdolenia o niczym, którzy skończyli się zanim się na dobre zaczęli
Żenka
"Mistrzowie pierdolenia o niczym, którzy skończyli się zanim się na dobre zaczęli" - podpisuje się. Co z tego, że Sitek fajnie płynie, ale ciągle o tym samym! Buszu podobnie. Obiecują projekty, a ciągle huśtają się na fajmie jednego/dwóch kawałków. Jak tak bezbłędnie zapierdalają i tyle osiągają, to może w końcu zaprezentują to na płytach? Póki co wypuszczają tylko szmaty. Kodex 5 szykuje wielki niewypał z serii "ale to już było' żenada!
zmarnowany czas
żeby się wozić to trzeba mieć klasyczne płyt. Sitek przesadza, przestaje mi się to podobać. wszyscy mają zwrotki o niczym. O dziwo Gural najgorzej w moim subiektywnym, mniemaniu
zaiks
Buszu to typ od niespełnionych obietnic. Wytyka ludziom wyssaną z palca zawiść? Fakt, że ktoś psioczy na niego? Tyle projektów miało wyjść spod szyldu LD - Kepler 22? Od 2012 cisza... Buszu gdzie solówka? Zamiast robić ciuchy zacznij robić muzykę. Chuj nie Hamilton
sk00n
Szkoda mi Gurala, nawijać z takimi ciotami...
TLD
CO TO KURWA JEST ? JA SIĘ PYTAM. TO MA BYĆ KODEX ? JA JEBIE. TEGO ALBUMU NIE KUPIŁBYM NAWEJ PO TO ŻEBY SOBIE DUPE NIM PODETRZEĆ. GURAL ZDECYDOWANIE NAJDZIŻEJ ZE WSZYSTKICH ZWROTEK NA KODEXY JAKIE NAPISAÓŁ. O BICIE I POZOSTAŁYCH raperach NIE MAM SŁÓW NA WYRZAŻENIE POGARDY.
Westsider
Panowie wszyscy macie rację!!!!!!!!! jedno wielkie PIERDOLENIE O NICZYM !!!!!!!!! Bit z dupy nawijka z dupy... albo ja już taki stary jestem że nie bawi mnie takie coś albo ten Świat juz strasznie schodzi na psy!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>