Kodex 5 Elements

Kodex 5 Elements

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-07-15 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 10)

Kiedy dwa lata temu recenzowałem czwarty "Kodex", trochę na niego posmęciłem. Przede wszystkim doskwierała tamtejsza nuda, a klimat dwóch pierwszych płyt gdzieś umknął. Co więcej, zaproszeni na płytę raperzy zaoferowali słuchaczom jakieś odrzuty, a przecież możliwość dogrania się na "Kodex" powinna być, przynajmniej w teorii, swego rodzaju nobilitacją, nieprawdaż? Ostatecznie jednak uznałem, że album jako taki się wybronił, gdyż kilku gości dało radę, a to, co najważniejsze - czyli produkcja - zostało dopracowane w stu procentach.

"Kodex V" mógłbym opisać w ten sam sposób... Czyli ogólnie rzecz biorąc, nie jest tak źle, prawda? Błąd! Mam na myśli to, że mógłbym go opisać w dokładnie ten sam sposób, podmieniając jedynie ksywki i tytuły numerów. Jako że ta recenzja pojawia się dość późno, pozwólcie, że w związku z tym zadam wam fundamentalne pytanie. Czy ktokolwiek z was jeszcze pamięta o tej płycie? Jeżeli odpowiadacie ciszą, to wiedzcie, że to najlepsza recenzja tego albumu jaka tylko może powstać.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-04-07 18:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Parę dni temu publikowaliśmy Wam tracklistę, dziś natomiast wystartował preorder albumu White House Records - "Kodex 5". Limitowaną wersję z bonusową drugą płytą, plakatem, mixtapem i tu uwaga - kasetą magnetofonową można zamawiać od dziś w sklepie www.hustla.pl Jak zdradzili nam L.A i Magiera rozwiązanie konkursu i ujawnienie ostatnich zaproszonych gości na Kodex 5 już w tym tygodniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-27 19:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Głośno było ostatnio o "Posse Cut'cie", w którym na bicie White House pojawiło się 41 MC związanych z Wrocławiem. Numer skomentowali dla nas sami Magiera i L.A. a odnośnie swojej nieobecności wypowiedzieli się Sitek i Zioło. Jednak o producenckim duecie w najbliższym czasie pewnie głośno będzie nadal - poznaliśmy bowiem datę premiery "Kodexu 5 Elements", który nadejdzie całkiem niedługo!