Ramzes

Ramzes

dodano: 2021-02-01 19:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Premiera "Neopunku" już tuż tuż. W sieci pojawił się właśnie najnowszy, czwarty już singiel promujący nadchodzący album członka Hashashins - Feno. "RNG" to energiczny i pełen dwuznaczności utwór, wyprodukowany przez Ramzesa. 

Tagi:
dodano: 2020-11-10 18:30 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Label Hashashins Label kontynuuje swoją ofensywę wydawniczą tego roku i ani trochę nie zwalnia tempa. Niedawno swoją premierę miał nie tylko wspólny album, nagrany podczas akcji HASHAHATA, ale również solowy album Franka. Teraz przyszedł czas na kolejnego reprezentanta krakowskiej wytwórni.

dodano: 2020-03-15 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Płyta "Którędy wychodzi się na ludzi" duetu mc/producent Feno & Ramzes była promowana dotychczas pięcioma singlami. W związku z premierą płyty na serwisach streamingowych, otrzymaliśmy dziś ostatni, szósty klip promujący owe wydownictwo. Został on zrealizowany do tytułowego utworu, gdzie gościnnie możemy usłyszeć reprezentanta BOR - Kobika.

kategorie:
dodano: 2020-03-15 13:33 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy album reprezentanta Hashashins, gdzie całość muzyki wyprodukowana została przez Ramzesa. Oprócz gospodarza, usłyszymy tutaj również: Deysa, Kobika, Rewersa oraz Kamrada. Płyta promowana była sześcioma singlami, każdy wzbogacony o klip.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2019-12-17 20:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Którędy wychodzi się na ludzi" to tytuł nadchodzącego albumu duetu raper-producent Feno & Ramzes. Jego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok, a tymczasem swoją premierę miał kolejny singiel promujący to wydawnictwo. 

Tagi:
video
dodano: 2013-12-04 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kręci Mnie Vinyl 2" to najnowszy, obsadzony przeróżnymi gośćmi mixtape DJ-a Soiny. W piątym klipie możemy usłyszeć kielecko-poznańskie collabo w osobach Kajmana, Kroolika Underwooda oraz Ramzesa. Poniżej video oraz tracklista materiału.