Ramzes

Ramzes

dodano: 2020-03-15 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Płyta "Którędy wychodzi się na ludzi" duetu mc/producent Feno & Ramzes była promowana dotychczas pięcioma singlami. W związku z premierą płyty na serwisach streamingowych, otrzymaliśmy dziś ostatni, szósty klip promujący owe wydownictwo. Został on zrealizowany do tytułowego utworu, gdzie gościnnie możemy usłyszeć reprezentanta BOR - Kobika.

kategorie:
dodano: 2020-03-15 13:33 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Najnowszy album reprezentanta Hashashins, gdzie całość muzyki wyprodukowana została przez Ramzesa. Oprócz gospodarza, usłyszymy tutaj również: Deysa, Kobika, Rewersa oraz Kamrada. Płyta promowana była sześcioma singlami, każdy wzbogacony o klip.

SPRAWDŹ RESZTĘ MARCOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2019-12-17 20:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Którędy wychodzi się na ludzi" to tytuł nadchodzącego albumu duetu raper-producent Feno & Ramzes. Jego premiera zaplanowana jest jeszcze na ten rok, a tymczasem swoją premierę miał kolejny singiel promujący to wydawnictwo. 

Tagi:
video
dodano: 2013-12-04 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Kręci Mnie Vinyl 2" to najnowszy, obsadzony przeróżnymi gośćmi mixtape DJ-a Soiny. W piątym klipie możemy usłyszeć kielecko-poznańskie collabo w osobach Kajmana, Kroolika Underwooda oraz Ramzesa. Poniżej video oraz tracklista materiału.