Steel Banging ft. RPS, Śliwa, Kroolik Underwood "West Coast" - teledysk

Z okazji sklepowej premiery płyty "Dwie Strony Świata" duet producencki Steel Banging dzieli się ze słuchaczami kolejnym klipem. Obraz powstał do numeru "West Coast", gdzie gościnnie udzielili się RPS, Śliwa i Kroolik Underwood. Video to dzieło ekipy 9Liter Filmy.

Steel Banging ft. RPS, Śliwa, Kroolik Underwood - West Coast

Steel Banging ft. RPS, Śliwa, Kroolik Underwood - West Coast

reklama
Hahahaha
Kurwa nie wierze w to co widzę i słyszę . POLSKI RAP
biały
no w końcu wrócił ze spaceru :)
Nunb
hahahah ale beka..... chujowe, wypierdalaj słuchać stęków wieprza
biały
Zobacz jakie to jest sztuczne, przecież oni nie żyją klimatami west. Kiedyś Peja był tego blisko, ale to jeszcze za czasów współpracy z Icemanem. Niech zaprosi Peja kogoś z californii. Onyx dożywotnio będzie przyjeżdżał chyba. Może Mc Eiht, DJ Quika, Too Shorta, któregoś z synów Eazy`ego. Warrena G bym z chęcią zobaczył. Może Krayzie Bone`a albo cały skład Bone Thugs`ów (tak wiem są Cleveland, Ohio). Albo Scarface`a (tak wiem Houston, Texas) ;). Pozdro i zachęcam do spacerów.
KroolikBaks
Można wiele zarzucić Kroolikowi, ale umiejętności wokalne tego Pana są na bardzo wysokim poziomie. Ten wokal pasuje do g-funkowych klimatów.
Mun
Przecież to jest jakaś parodia :D Po jaką cholerę silą się na takie coś? :D Teraz to wyglądają jak jacyś wiggersi
Krul Sepuku
Zastanawiam się nad sensem nazwy tego zespołu. Ktoś mi to wytłumaczy? Rozumiem, gdyby było banging steel albo still banging. Po co zakładać bojsbend z anglojęzyczną nazwą z błędem gramatycznym? No tak - ten polski westkołst.
ratatat
dokladnie, nazwa jest jakas niedorozwnieta anigielszczyzna. co do calosci kawalka, teledysku - dawno nie bylo tak badziewnego gowna dla gimboscierwa. ultra beczka, ze kolesie po 30 lat wygladaja jak tania parodia west coustu
ww22
Haha Prawilne poznaniaki przyjechały do Warszawy teledysk nakręcić hahahah moja dzielnica wwa Ursus :D
.............
TO NIE PASUJE DO WEST BO WWA TO NY
Fake ass niggaz
Are them nigggggaaz serious?!!! Get the fuck outa here maaann, still gang banging your fuckin asses
artel
płyta bardzo kiepska jeśli chodzi o oprawę muzyczną. panowie "producenci" powinni wyjść poza słuchanie chicano rapu i sprawdzić jak west coastowy rap poszedł do przodu. Dogg Master, Docc Free, DJ Quick. Do tego powinni dążyć, a nie wzorować się na producentach, którzy od 15 lat klepią bity na jedno kopyto.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>