ZBUKU i Rozbójnik Alibaba - złote płyty

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Top listy
dodano: 2014-12-27 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Okres świąteczny to czas otrzymywania prezentów i takowe dostała dwójka reprezentantów Step Records od swoich słuchaczy. Złotem pokryły się albumy "Bal Maturalny" Rozbójnika Alibaby i Jana Borysewicza oraz "Że Życie Ma Sens", czyli debiut ZBUKU. Oto, co do powiedzenia mieli sami zainteresowani.

"Dziękuje bardzo całej wytworni Step Records za pomoc w wydaniu albumu jako alibaba bo bez nich chyba nigdy bym go nie wydał, bo nadal nie traktuje tego projektu poważnie tylko hobbystycznie, mimo ze zaraz powieszę platynowy album na ścianie nadal to dla mnie nie jest priorytet wiec tymbardziej zaskoczenie, póki co jest złoto to naprawdę miłe tymbardziej ze to taka zabawa bardziej dziękuje Mateusz za dopięcie grafiki dystrybucji i wszystkiego co związane z wydaniem krążka teraz przy nowym albumie Alibaby zabiorę sie za to na serio tak zeby pierwszy singiel miał 100.000.000 na Youtube PS Wielkie dzięki dla Wszystkich wspaniałych artystów którzy udzielili się na moim projekcie, bez nich nie było by alibaby" - napisał Robert M na swoim Instagramie.

"Najlepszy prezent w życiu. Dziękuję step records za taką niespodziankę. Dziękuję wszystkim którzy kupili moją płytę! # ŻeŹycieMaSens ‪#‎zloto‬ # pierwsze # solo # zbuku # ... nawet o tym nie wiedziałem ‪#‎pasterka‬ ‪#‎opijamy‬# dziękuję" - to natomiast status Zbuka, który jak widać dostał swoistą gwiazdkową niespodziankę.

zebe
ani 1 ani 2 to nie jest rap, po chuj tu o tym piszecie?
Anonim
Zbuku, jeśli obchodzisz święta z obrzędem to w wigilię się nie pije...
Jan_Weteran
hahahahah "(...)Wielkie dzięki dla Wszystkich wspaniałych artystów którzy udzielili się na moim projekcie, bez nich nie było by alibaby" - NAPISAŁ ROBERT M. na swoim Instagramie. hahahah dokładnie, nie ukrywajmy tożsamości :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>