Blejk

Blejk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-25 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Białas - Z lotu ptaka (ft. Blejk, ADM) [KLIK KLAK #6] VIDEO MASH UP

Kolejny Klik Klak od Białasa! Tym razem oprócz samego rapera możemy usłyszeć gościnnie ADM'a i Blejka. Do numeru powstał także video mash up w wakacyjnym klimacie, który prezentuje się zdecydowanie lepiej niż pogoda za oknem w ostatnim czasie. Sprawdzajcie "Z lotu ptaka".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

"JBMNT" Kontrafaktu to z pewnością jeden z większych tegorocznych hitów, które nawet w polskich klubach usłyszeć można na gęstej rotacji. Teraz przedstawienia swojej wersji słowackiego bangera podjęła się SB Maffija w składzie Solar, Białas, TomB, Blejk i produkujący Lanek.

video
dodano: 2014-09-10 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Lawina "#Hot16Challenge" coś nie potrafi się zatrzymać a my raport składamy Wam dziś po raz drugi. Ale nie da się zrobić inaczej, gdy w ciągu paru godzin spływają zwrotki m.in. od Te-Trisa, Tau, Lilu, Stasiaka czy Danny'ego...

dodano: 2014-04-29 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Po przerwie, na zakończenie kwietnia wracamy z piętnastym Krótkim Strzałem, tradycyjnie mocarnie obsadzonym. Mamy w nim Kaiteu, Solara z TomBem oraz Białasa solo, Ensona z TrooMem, JodSena z Gedzem czy Golina dorzucającego swoją zwrotkę do płyty Eripe i Quebonafide... A to tylko mały procent tego, co znajdziecie poniżej.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-19 17:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Reprezentacja SB Maffiji w luźnym, przewózkowym, melanżowym bangerze "Skumaj Czym Jest Swag". "Tak się kończą nagrywki po Molly :v" - skomentował TomB.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-31 18:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Koniec roku to okres podsumowań, domykania różnych etapów, a raperzy poza zbiorczym podsumowaniem często decydują się także na spontaniczne strzaly, czy to podsumowujące rok, czy stanowiące wejście w kolejny, czy po prostu dopasowane do sylwestrowych playlist. Dziś dostaliśmy nowe numery od Pyskatego, Hade z Zetenwupe oraz tercetu Białas, Blejk i Ruda a także małą pigułkę od Bleiza.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-09-08 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Białas - To jest skurwysyńsko stylowe (feat. Blejk prod. Lanek)

"Ostatni luźny kawałeczek przed singlami z H8ME" to zarazem kontynuacja numeru "To będzie skurwysyńsko stylowe", który pamiętać możemy właśnie z serii mixtape'ów Białasa "H8ME". A zarazem mocny sztos łączący mainstreamowy bit z liryczną bezczelnością i technicznymi popisami. Sprawdźcie wyluzowanego fightera "Wiza Khalidowa".

Tagi: