The Lox namawiają Andre 3000 do powrotu do rapu

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2024-02-28 15:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Członkowie The Lox mówią, że można pisać świetne wersy niezależnie od tego, w jakim się jest wieku i uważają, że już czas, aby Andre 3000 ponownie chwycił za długopis i mikrofon.

Sheek Louch i Styles P pojawili się ostatnio w programie The Breakfast Club, gdzie namawiali Andre do tego, by wrócił do pisania, bo jest jeszcze dużo ciekawych rzeczy do zarapowania. "Jest tyle do powiedzenia Dre. Wszystko zależy od tego, jakich słów użyjesz. Oczywiście nie mówimy za dużo o dilowaniu (...), ale jest tego dużo. Daj nam znać, co się u ciebie dzieje" - powiedział Sheek.

Styles dodał: "Niech rapuje o swoich podróżach. On jest jednym z najlepszych, którzy kiedykolwiek wzięli majka do ręki. Mógłby rapować do bitów z motywem fletu. Myślę, że nawet rapowanie o tym, jak się zastanawia, o czym miałby rapować, dawałoby różnym ludziom różną perspektywę."

Andre powiedział ostatnio w wywiadzie dla GQ przy okazji promowania swojego instrumentalnego albumu "New Blue Sun", że w wieku 48 lat nie widzi interesujących tematów do rapowania. "Czasami rapowanie wydaje mi się nieautentyczne, bo nie mam teraz niczego do przekazania w tej formie" - powiedział. "Mam 48 lat. I nie mówię, że wiek dyktuje to, o czym rapujesz, ale trochę tak jest. O czym mam mówić? Muszę zrobić kolonoskopię. O czym rapować? Mój wzrok się pogarsza."

The LOX Talk Brotherhood, Using Lyrics As Evidence, Biggie's Mentorship, Diddy + More

90s_to_boomer
Andre to jest Król
Komsi
Mógłby rapować, ale po co, jak mu sie nie chce xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>