Rychu Peja

Rychu Peja

wydarzenie
dodano: 2015-11-25 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Do Manchesteru zawita legendarna rapowa grupa THE LOX! Koncert formacji z USA to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w UK tego roku. Gościem specjalnym jest Rychu Peja. Koncert, który pierwotnie miał się odbyć w Berlinie, został przeniesiony do Manchesteru.

video
dodano: 2011-03-21 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 45)

Nasz wywiad-rzeka (albo wręcz ocean), czyli trwające 150 minut (2,5h!) videopodsumowanie dekady z Peją dobiega dziś końca. W ostatniej części usłyszycie conieco o rapowych wytwórniach, Ascetoholix, Jędkerze, poczuciu własnej wartości u MC's czy stosunkach z mediami...

Tagi:
video
dodano: 2011-03-17 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 41)

Po krótkiej przerwie wracamy do Was z ostatnimi częściami obszernego 150-minutowego videpodsumowania dekady z Rychem Peją. Część piąta skupia się przede wszystkim na zmianach, które zaszły w tym dziesięcioleciu w polskim rapie a także na korzeniach naszej kultury i tym, czego brakuje dziś w podejściu wielu hip-hopowców. Od siebie dodam jeszcze, że pada tu parę naprawdę celnych "złotych myśli", które powinni wziąć do siebie fani różnych rapowych podgatunków.

Tagi:
dodano: 2010-06-21 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)
Rychu Peja otwierając swój własny label nazwany RPS Entertainment zapowiedział, że pierwszą premierą będzie płyta Kobry znanego z ekip Fataem czy współpracy z Oldasem. "Na Żywo Z Miasta Grzechu" ma ukazać się na jesieni. Mamy dla was singiel.

Jego produkcją zajął się Sherl0ck, a klip zrealizowała ekipa GCM pod przewodnictwem Filipa Tymczyszyna.