Denzel Curry "Najlepsze uczucie na świecie to być wśród rodziny" - videowywiad

Na świeżo po środowym koncercie, prezentujemy 15-minutowy wywiad z jednym z najgorętszych młodych MC's za Oceanem, tegorocznym Freshmanem XXL'a, reprezentującym Carol City w Miami Denzelem Curry. Urodzony w 1995 r. artysta w szaleńczym tempie przebija się na rapowe salony, zbierając niezliczone pochwały od krytyków i zgarniając coraz więcej fanów na całym świecie.

Na jego warszawskim koncercie w Proximie pojawiło się kilkaset osób, a poziom energii, którą autor "Imperial" wniósł na scenę, był naprawdę imponujący. Po koncercie usiedliśmy natomiast na backstage'u z sympatycznym MC i porozmawialiśmy m.in. o ciemnej, nieznanej z telewizji stronie Miami, ogromnym znaczeniu muzyki i przesłania 2Paca w życiu Denzela, definicji życia według zasad Thug Life, freestyle'owym cypherze w ramach akcji XXL Freshmen (z Lil' Yachtym czy Lil' Uzi Vertem), wpływie konwersacji z Andre 3000 w 2014 roku na karierę Curry'ego, planach na najbliższe 5 lat czy fascynacji Gwiezdnymi Wojnami.

Wielkie podziękowania za pomoc z wywiadem dla BIG idea oraz DaDa Events!

Fot. u góry - Darek Radel (WEST)

Rozmowa: Marcin Natali
Tłumaczenie: Maciej Wojszkun, Marcin Natali
Video, montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Tagi: 

Anonim
Super wywiad! :) Danzel jak widać to fajny, niegłupi i nieburkliwy koleś. Szybko chciał przeskoczyć z pytania o reszte załogi z cypheru XXL, ciekawe czy po prostu nie miał nic do powiedzenia czy ma dosyc sceptyczny stosunek do muzyki tych graczy. Ale jeśli po prostu uciął temat tonie ma sie co domyślać i snuć teorii. :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>