Benny The Butcher chce wydać "najlepszy album w historii Def Jam"

Ambitne plany Benny'ego. Raper zapowiedział, że celuje w to, by wydać najlepszy defjamowy krążek od czasu debiutu DMX'a.

Członek Griseldy napisał o tym na swoim Twitterze."Będę miał najlepszy hip-hopowy album w historii Def Jam od czasu 'It's Dark And Hell Is Hot' DMX'a." Do stwierdzenia odniósł się Carl Chery, szef działu Urban Music w Spotify. Powiedział on, że krążek Benny'ego musiałby tym samym przebić "Blueprint" i "The Black Album" Jay'a-Z, "Thug Motivation 101" i "The Recession" Jeezy'ego, "My Krazy Life" YG, The Fix" Scarface'a, "Daytona" Pusha T, a także każdy album Kanye'ego Westa od "The College Dropout" do "The Life Of Pablo".

Przypomnijmy, że "It's Dark And The Hell Is Hot" uznawane jest za jeden z największych hip-hopowych debiutów w historii. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu  listy Billboard 200, sprzedając 250 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu. Pokrył się także czterokrotną platyną.

Ostatnią solówką Benny'ego było "Tana Talk 4", które jest jego pierwszym projektem nagranym dla Def Jam od czasu podpisania kontraktu z legendarnym labelem w listopadzie zeszłego roku. Krążek zadebiutował na 15. miejscu listy Billboard 200 i sprzedał się w 20 tysiącach egzemplarzy po pierwszym tygodniu.


Uscorp
Powodzenia
Big O
No Benny ja się z tobą nie zgodzę nigdy w życiu chcesz nagrać najlepszy album w Def Jam dobre to aż się uśmiałem nie ta liga raperze.
Anonim
*chce nagrać najlepszy album w Def Jam po debiucie DMX'a. Jest to do zrobienia.
75 Hard
Kolejny z klubu poedo klubu Balenciagi?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>