Nadchodzi pośmiertny album DMX-a! Znamy datę premiery

dodano: 2021-05-11 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Miesiąc po śmierci artysty Def Jam oraz Swizz Beatz zapowiadają pierwszy pośmiertny album DMX-a "Exodus". Krążek ukaże się jeszcze w tym miesiącu.

Płyta ukaże się 28 maja nakładem Def Jamu. Jej produkcją wykonawczą zajął się Swizz Beatz. Album został nagrany w całości za życia artysty, a gościnnie mają pojawić się na nim m.in. Pop Smoke, Bono, Alicia Keys, Lil Wayne czy Griselda.

Tytuł płyty nawiązuje do imienia najmłodszego syna rapera oraz do tatuażu artysty widocznego na okładce albumu

"Mój brat X był jedną z najbardziej czystych i rzadkich dusz, jaką kiedykolwiek spotkałem. Swoje życie poświęcił rodzinie i muzyce. Był szczodry i kochał swoich fanów ponad wszelką miarę. X nie mógł się doczekać, żeby ten album ujrzał światło dzienne." - mówił Swizz po zapowiedzi płyty.

Poniżej załączamy nasz podcast upamiętaniający twórczość DMX-a, natomiast pod tym linkiem znajdziecie specjalne wspomnienie artysty autorstwa naszego redaktora Macieja Wojszkuna.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

W
A żeby u Was pracować to trzeba mieć mature podstawową z Polskiego? "Miesiąc po śmierci artysty Def Jam oraz Swizz Beatz zapowiadają pierwszy pośmiertny album DMX-a" -- czyli Swizz Beatz i jakiś bezimienny artysta Def Jam umarli a teraz jakaś grupa ludzi zapowiada album DMXa?
Miami stick drill
Jak zdążyli skończyć za życia to może coś z tego będzie. Lil Wayne i Pop Smoke na feat., ciekawe co z tego wyjdzie. Szkoda że wcześniej z Weezy nie nagrał.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>