Krzysztof Krawczyk i DMX w jednym numerze? Wyjątkowy remix polskiego producenta

Polski producent, Amatowsky w hołdzie dla ikony polskiej muzyki i legendy amerykańskiego hip-hopu przygotował specjalny remix, w którym połączyl wokale Krzysztofa Krawczyka i DMX-a.

"Postanowiłem dać upust emocjom i zsamplowałem utwór Krzysztofa Krawczyka 'Ten dzień', a następnie połączyłem instrumental z acapellą DMX'a do utworu 'We In Here'. Spoczywajcie w pokoju wasza muzyka pozostanie wieczna." - pisze Amatowsky pod swoim remixem. 

Poniżej załączamy numer producenta, a pod nim znajdziecie nasz ostatni odcinek Magazynu poświęcony twórczości DMX-a oraz nasz wywiad z Krzysztofem Krawczykiem.

GRUBY PAWZ
RĘCE OPADAJĄ DMX DO KRAWCZYKA UTOŻSAMIAĆ POLSKA TO JEDNAK STAN UMYSŁU
Co?
No nie wierzę. Gdzie DMX legendę HH i jakiegoś grajka.
Muzykalny
Grajka... Wes się najpierw puknij w ten pusty łeb potem komentuj, każdy z nich był gwiazdą w swoim stylu, nie znaczy to że jeden był lepszy od drugiego
MaCK
Słuchaliście wgl tego remiksu? Odpaliłem i buja fest także sprawdźcie sam remiks. Zamiast siać ferment. Pokój! R. I. P. DMX, R. I. P. Krzysztof Krawczyk Pozdro!
GRUBY PAWZ
A CO MA KRAWCZYK WSPÓLNEGO Z DMX-em???CAŁKOWICIE WAM TA PANDEMIA W DUPACH POPRZEWRACAŁA TO NIE TA LIGA I NIE TE GATUNKI KTOŚ TU TUTAJ NABIĆ WYŚWIETLEŃ I PROMOCJI SŁUCHA PO TRUPACH JAK ZWYKLE POLSKA W FORMIE
Uspokoj sie
Hip hop zawsze byl muzyka eklektyczna - uzywanie sampli, rmxy, follow upy i nie ma tu ograniczen, wiec co sie tak strasznie prujesz? Widze tez capslock wcisniety i jakies jazdy z pandemia, wiec widac, ze pewnie ci psycha podupadła z jej powodu i starasz sie to wypierac przy kazdej mozliwej okazji. Życzę zdrowia!
GRUBY PAWZ
CHYBA NIE BEZBEKU BO ŻYWE INSTRUMENTY PLUS PERKUSJA I GRAMOFONY SAMPLE TO SĄ DOBRE DLA ŁAKÓW I DROGA NA SKRÓTY
dych?
DAMN wspólnie tworzyli muzykę... A to jest jedynie oddany hołd przez producenta
GRUBY PAWZ
NIEUDACZNIKU SAMPLERY A JA MYŚLĘ ŻE RACZEJ PERKUSJA I ŻYW INSTRUMENTY DOPIERO PÓŹNIEJ SAMPLERY BITMASZYNA ALE CO TY MOŻESZ WIEDZIEĆ JAK TY ZACZYNAŁEŚ SŁUCHAĆ RAPU OD CZASÓW SB MAFFIJJIII AHAHHAHAHAHAHHA
serio duzo zdrowka
Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>