Dame Grease: "Mam 50 niewypuszczonych numerów DMX-a"

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Dopiero co swoją premierę miał "Exodus" - pośmiertny album DMX-a ukończony praktycznie za zycia artysty, którego producentem wykonwaczym jest Swizz Beatz. Mimo to, inny producent długo związany z DMX-em, Dame Grease, zdradził, że posiada 50 numerów zmarłego rapera, które chce wypuścić.

Producent opublikował na swoim Instagramie filmik (który został już usunięty), w którym zdradził, że posiada aż 50 niewypuszczonych numerów DMX-a oraz, że chce by ukazały się one za pośrednictwem Def Jamu.

Czy się to uda? Z tym może być różnie. Swizz Beatz po premierze płyty stwierdził, że "Exodus" może być jedynym pośmiertnym krążkiem artysty, poniewaź nie chce tworzyć albumu, który miałby być gorszy od poprzedniego, mimo, że sam ma na dysku sporo niewypuszczonych numerów DMX-a.

Tagi: 

DMX forever
Ciekawe czy kiedykolwiek będzie dane nam usłyszeć album DMXa na którym pierwsze CD miało być krążkiem rapowym, a drugie CD krążkiem w stylu gospel. Album miał nosić nazwę "Walk With Me Now/You’ll Fly With Me" i długo czekałem na relase który ciągle był przesuwany. "I wish" - singiel/leak z tego albumu katuję do dzisiaj, świetny track. Szanse pewnie bliskie są zera, ale ciągle się łudzę - a teraz mam nadzieję, że Dame Grease ma coś z tracków które miały pójść na ten album i zdecyduje się je wypuścić :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>