Ten Preston "Cherubin" - pośmiertny album artysty już dostępny

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-11-25 21:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 0)
Ten Preston Cherubin

Minęło półtora roku od śmierci Macieja Konopki znanego szerzej jako Ten Preston. Dzisiaj jest premiera długo wyczekiwanego, pośmiertnego albumu artysty "Cherubin".

Z okazji premiery albumu założyciele spacerange - Borixon i Mateusz Jędrzejewicz - porozmawiali z Krzysztofem Nowakiem z Going.MORE o Maćku i powstawaniu albumu "Cherubin". 

Pamiętam nasze pierwsze spotkanie po tym, jak podjęliśmy decyzję o współpracy. Ten Preston ze swoją ekipą wpadł do nas do biura, by pokazać nam materiał, nad którym pracuje. Nastepnie wspólnie opracowywaliśmy wizję kreacji i marketingu. Było to jedny z tych magicznych spotkań, które mogło się nie kończyć. Padły wtedy pomysły, które przerodziły się w konkretny plan. Niestety przerwany przez tragedię, jaka się wydarzyła. - tak wspomina Maćka Mateusz Jędrzejewicz. - Maciek w momencie, kiedy się z nami związał, miał w 90% ukończony album. Powstał niezależnie od nas i to właśnie ten album znqajdzie się na rynku. Cherubin miał być jedynie preludium do większej kariery, którą mieliśmy dalej kreować już od początku wspólnie.

Album "Cherubin" składa się z 14 utworów, a gościnnie usłyszymy na nim m.in. Filipka, Kartkiego czy Flamma Flame. Jeśli szukasz wersji fizycznej albumu znajdziesz ją w sklepie spacerange.shop

Fizyczna wersja płyty została wydana w formie książkowej i zawiera fotografie przedstawiające Maćka jako artystę oraz jego wybrane dzieła. Cały zysk ze sprzedaży trafia do rodziny Maćka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>