L Pro chce walczyć z Sitkiem na Fame MMA: "Nie rozliczył się ze mną"

L Pro ma na swoim koncie współprace z Chadą, Pihem, Białasem czy Sitkiem - i jak mówi to po stworzeniu "Pomóż mi wstać" z ostatnim z nich postanowił wycofać się z dostarczania bitów raperom.

Producent narzeka na to, że mimo wielkiego sukcesu singla Sitek do dziś się z nim nie rozliczył i mówi, że chciałby tę sytuację rozwiązać w oktagonie w ramach Fame MMA - opowiadał o tym w trakcie wywiadu na ostatniej gali federacji w miniony weekend.

"Zawsze mnie bolało, że jestem w tle i raper jak już dostanie kawałek to znika z nim kontakt i raper zarabia bardzo dużo na kawałku a ja bardzo mało. Po tym kawałku 'Pomóż mi wstać' już się przelała czara goryczy i zdecydowałem, że wycofuję się z branży i będę ja rapował teraz. Sitek mi nie pasuje, bo wiesz kiedy ten kawałek wyszedł. 20 milionów wyświetleń, 30 tysięcy sprzedanych płyt a Sitek się ze mną do dzisiaj nie rozliczył. Więc Sitek dawaj hajs, bo ja pamiętam" - mówi L Pro w okolicach 6 minuty poniższego wywiadu.

L PRO CHCE WALCZYĆ Z SITKIEM PRAWIE ZNOKAUTOWAŁEM KUBAŃCZYKA JEDNYM CIOSEM ZAŁATWIAM KOLEJNĄ WALKĘ

Tagi: 

Anonim
Typowe w pl, chcieli by płacić po 100 zł za beat'y albo i wcale. Nie pierwsza taka akcja. Nie jest tajemnicą że w pl producenci za dobrze nie mają.
ODB RIP
najlepsze jest to, ze mamy producentów na światowym poziomie, a raperzy są dnem totalnym i toksycznymi beztalenciami
uiok
a raperzy są dnem totalnym i toksycznymi beztalenciami no i napisało dno totalne i toksyczne beztalencie to moja odp na to jak się wypowiadasz się na temat rodzimych raperów napisał sprzedawca wc
ODB RIP
sprzedawca wc? a ty rozumiem walisz pod siebie i nie korzystasz z toalet. Polski rap zrobił ci wc ale z mózgu
Pamel
Proszę dajcie już spokój, cała ta szopka ma tyle wspólnego ze sportem co mandaryna ze śpiewem. Ewentualnie, bardziej na czasie: tyle co PiS z inteligencją. Pozdrawiam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>