Arab: "Narkotyki nigdy nie prowadziły mnie w dobrą stronę"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-06 13:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W rozmowie z Wujkiem Samo Zło Arab wspomina czasy udziału w ŻywymRapie oraz to, jak źle działały na niego wtedy narkotyki, co odbiło się m.in. w konflikcie z ekipą Diila chwilę po wygraniu programu.

"Narkotyki nigdy nie prowadziły mnie w dobrą stronę. Nie do końca żałuję, że jarałem, bo dzięki temu miałem wtedy ten polot, ale już grubsze narkotyki w połączeniu z marihuaną bardzo źle skutkowały w moim życiu" - opowiada Arab i wspomina, że jego zdaniem w gronie 'żyworapowym' wbrew pozorom nie było wielu palaczy - "Pamiętam, że paliłem tam ja. Dużo. Paliła jedna osoba z jury i jeszcze byli tam jedni palacze. A tak to nie widziałem nikogo, żeby palili. Ja miałem tak, że musiałem zapalić, bo inaczej nie wyszedłbym na scenę. Tak się stresowałem"

ŻywyRap, The Rolling Joints, Narkotyki, Życie #TheRollingJointsVLOG 01 cz.2

Przypomnijmy też co Arab mówił nam kiedyś o swojej walce z uzależnieniami:

Arab: "Przysiągłem przed Bogiem, że odrzucę jaranie" (Popkiller.pl)

Tagi: 

Normalny
Nigdy nie byłem jego fanem zawsze za Diil Gang wiadomo dostał szansę ja na jego miejscu byłbym wdzięczny. Marihuana to nie narkotyk a narkotyk to alkohol i moje przekleństwo. Od zawsze palę nigdy nie brałem narkotyków. Doprowadziłem do strasznych rzeczy. Powinien uważać co gada tyle w temacie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>