Arab dogadał się z Bilonem i wyda wyczekiwany album po 7 latach

Można nazwać to szczęśliwym zakończeniem tarć na linii Arab vs Diil Gang, jakie nastąpiły po programie Żywyrap, w którym raper zrobił furorę. Pisaliśmy Wam już o tym, że Arab przeprosił Bilona za całą sytuację i pogodził się z nim - a teraz czeka nas premiera albumu nagranego przez niego w tamtym okresie, albumu w mocno zadymionym klimacie.

"Długo pytaliście po ŻywymRapie o „The Rolling Joints”. Szwed mówi, że do dziś na koncertach fani pytają – to jest niezwykłe. Rap ma łączyć, a nie dzielić, a że z Maćkiem (Bilonem) zażegnaliśmy stare niezgody, pomyśleliśmy, że ukłonem w waszą stronę byłoby wydanie albumu, który powstał siedem lat temu w Hemp Studio i nigdy z niego nie wyszedł" - wspominał niedawno Arab. No i jest!

Ruszył bowiem preorder, a na dokładkę dostaliśmy pierwszy singiel.

"Santa Maria zrealizowano w 2013 roku w Warszawie, podczas ówczesnej współpracy Araba i producenta Hemp Gru Szweda SWD. Współpraca narodziła się krótko po pierwszej edycji programu Żywy Rap. Santa Maria to pierwszy singiel z albumu TheRollingJoints 2013, którego premierę zaplanowano na 13.10.2020 – 7 lat po jej nagraniu, jako prezent dla fanów, wciąż pytających o płytę podczas koncertów Araba i Hemp Gru" - przeczytać można w opisie.

Arab - Santa Maria (ft. Comson, prod. Szwed SWD) [TheRollingJoints 2013]

Kodak black
Czego sie dla hajsu nie zrobi...
He
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
s.
Czemu dla hajsu?? Debiutancki materiał, pierwszy raz praca z poważnymi producentami w poważnym studiu (tak mi się wydaje)... chujowo jak by to się zmarnowało. Pomyśl ziomuś, że nie wiem kurwa... książki piszesz... napisałeś kilka fajnych, wydałeś wszystkie ale jedną z nich... ciul do szuflady.. a niech se leży...
FRU
Bilon HG, elo

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>