Woskmaster Astek

Woskmaster Astek

video
dodano: 2014-01-06 21:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Rok 2013 pod względem opublikowanych wywiadów był dla nas chyba rekordowy, jeżeli chodzi o ilość a wśród 83 wywiadów, które opublikowaliśmy dla Was w roku 2013 znalazły się takie tuzy jak KRS-One, AZ, De La Soul, Stalley czy Ill Bill, a z Polski: Peja, Tede, Ten Typ Mes, Borixon, KęKę, White House, Pokahontaz czy W.E.N.A... W tym roku również będzie tego sporo a zaczniemy dwoma dużymi strzałami, które jeszcze w tym tygodniu.

Pierwszy to legenda i ikona ze Stanów, jeden z tych MC, którzy wprowadzili wiele nowego, byli wzorami dla największych spośród swoich następców i do dziś darzeni są ogromnym szacunkiem, zarówno przez raperów jak słuchaczy. Przepytaliśmy go we dwóch (Mateusz i Daniel), a ten materiał to z pewnością jeden z tych, z których zdobycia jesteśmy w historii Popkillera najbardziej dumni. Drugi to autorzy jednej z głośniejszych, popularniejszych i budzących najwięcej internetowych kontrowersji polskich płyt roku 2013, którzy od premiery nie udzielili chyba jeszcze żadnego videowywiadu. My złapaliśmy ich na dość obszerną i ciekawą rozmowę, w której poruszamy masę przeróżnych tematów.

Jednak zanim to nastąpi... przypomnimy wam niedostępny do tej pory na YouTubie jeden z lepszych wywiadów w naszym dorobku, w którym naprzeciw siebie usiadły dwie barwne i niebanalne osoby, zdecydowanie wyróżniające się talentem na tle swojej rodzimej sceny.

Oparty w całości na produkcjach 20Syla z Hocus Pocus album łódzkich Dwóch Sławów narobił w 2010 roku sporo zamieszania, docierając nawet do Francuzów, którzy napisali o nim na swoim facebooku. Planując więc wywiad z liderem formacji przy okazji wizyty na Warsaw Challenge 2011 postanowiliśmy umożliwić chłopakom drugie starcie... Astek jako wielki fan Hocus Pocus, do tego perfekcyjnie władający angielskim wydawał się idealną osobą do przeprowadzenia wywiadu z 20Sylem a żeby było ciekawiej postanowił nie zdradzać przed rozmową, że to właśnie on współtworzył "Nieśmiertelną Nawijkę Dwusławową" i korespondował w jej sprawie z Sylvainem. Wszystko wypłynęło jednak w trakcie wywiadu...

dodano: 2011-02-04 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)


Po niespodziankowym wprowadzeniu czas na właściwą część imprezy, czyli koncerty czołówki polskiego podziemia, która 17 grudnia zebrała się we Freshu na Popkiller Christmas Party.

Na początek mogliście przekonać się niebanalne i wykręcone poczucie humoru ma łódzki duet Dwóch Sławów... a może za jakiś czas dwóch sław?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-11-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)
WoskMasterAstek alias Jarosław Astek oraz Rado Radosny ostatnio zaserwowali nam nową premierę. "Mixfile" Dwóch Sławów "Nieśmiertelna Nawijka Dwusławowa" miał swoją premierę na Popkillerze i nie był to jedyny powód dla którego po materiał sięgnęliśmy z wielką przyjemnością. Do dziś wspominam znakomite godziny spędzone z "Dla Sławy" i moje zdumienie, kiedy dowiedziałem się, że wszystkie historie, oprócz jednej "miejskiej legendy", były prawdziwe.

Łodzianie postanowili tym razem zająć się bitami 20Syl/Hocus Pocus i dać Astkowi porapować w trochę szerszym zakresie niż wcześniej. Jakie są efekty?