W.E.N.A. i Rasmentalism na żywo na Christmas Party - część pierwsza"Duże Rzeczy" czyli wspólny projekt W.E.N.Y. i Rasmentalismu nie wszystkim przypadł do gustu, ale nikt nie podważał tego, że to świeże podejście do tworzenia hip-hopu w Polsce. Oryginalność Menta i wyjątkowe style Weny i Rasa zagwarantowały im jednak mnóstwo sympatyków, również w Warszawie, czego najlepszym dowodem jest powyższe zdjęcie i atmosfera, która panowała we Freshu w trakcie ich występu. Ci, którzy byli mają okazję powspominać, ci co zamulili - zobaczyć co stracili.

Przed wami pierwsze 19 minut relacji video z występu warszawsko-lubelskiego trio, w wersji koncertowej rozszerzonego do kwartetu. Gramofony - DJ DBT, MPC - Ment XXL, mikrofony - W.E.N.A. i Ras. Relację video tradycyjnie już przygotował dla was Jacek Kowalczyk. Po dwie kolejne części zapraszamy na Popkillera jutro i pojutrze!

Anonim
Jaki tytuł pierwszego tracku?
Anonim
Delorean (sequel)
Anonim
Spooooko! W.E.N.A zawsze na propsie.
mm
9:00 trochę się z bitu wyjebali, ale kto tam był, to wie jak było. Przy salutuj ( to będzie 2 część ) był tam taki mejdej, że kto nie był to sobie tego nawet nie wyobrazi WUDOE WUDOE WUDOE!! , i jeszcze free weny :D hehe
Anonim
Mateusz, Daniel zgrajcie się bardziej następnym razem z zapowiedziami bo widać, że obaj chcielibyście mówić na raz. Chodzi mi o wszystkie filmiki, nawet te z poprzedniej imprezy. Koncert oczywiście zajebisty, organizacja też. Ten jeden szczegół jest do poprawienia:)
Anonim
Ale bomba 0_o jak nie będzie ich na Kempie w tym roku to Joytown ma oficjalnie lipe. Wudoe!
Anonim
Nie załapałem, po co był ten wstęp Menta z DBT. I jeszcze Dolorean z pliku... Za to kolejne 15 minut wynagrodziły wszystko!
ss
co to za ostatni kawałek?
barts
wena & ras - znowu
Binkz
@ss: wena & ras - znowu
Anonim
Koncert mega był z tego co widzę, szkoda że nie mogłem być. I wielka szkoda że nie ma się kasy na to żeby zrobić taki koncert w rodzinnym mieście Rasa Zamośćiu... No ale czeeekam z niecierpliwieniem na cześc 2:)
GDANSK
spooooookooo!!!
pit
ludzie nie znacie tytułów ?:) skąd Wy żeście się urwali ?
Anonim
tego kawałka ostatniego nie słyszałem, kiedy on wyszedł??

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>