PeeRZet na żywo na Christmas Party - część drugaWczoraj mogliście się przekonać, jak PeeRZet i Kojot z pomocą DJ-a Hard Cuta rozgrzali widownię zebraną w warszawskim Freshu na naszym grudniowym Christmas Party. Jednak cały występ ciężko było zamknąć w jednej części. Dziś więc druga połowa, a jak wiadomo raperzy najczęściej na koniec zostawiają to, co najlepsze.

Nie inaczej było z PeeRZetem, tak więc dziś zobaczycie wykonania live takich numerów jak "Hipocentrum" czy mój faworyt z repertuaru Przemka - "Zwyczajnie Niezwyczajni".Jan
Jest opcja, żeby dać to na YT? Albo jakiś dwonload :)
Anonim
Na razie jest do oglądania tylko na naszym serwerze. A w czym problem, że pytasz o youtube'a? :)
Grabarz
Tak to jest jak się kurwa co dwa wersy tnie nagrywki. Nie da rady zarapować.
Anonim
no np mnie strasznie wkurwia to vimeo, niezależnie czy oglądam uwas, czy u nich na stronie. Regulacja głośności, znikanie tego paska z pauzą/startem, ciągłe zacinanie i przeskakiwanie.. Koszmar. No ale mam rozumieć, że nie chcecie YT, bo zmniejszyłaby się wam ilość odwiedzin? Mam na myśli to, że użytkownicy wysyłaliby same youtube'owe do np. walk, a nie całego linka z waszą stroną? O to chodzi?
Po prostu JA
A ja was nie rozumiem u mnie działa wszystko w po rządku. Co prawda trochę się ścina jesli oglądam w jakości HD a tak po za tym to wszystko ok :). A co do YT to chyba logiczne że chcą mieć więcej odwiedzin na swojej stronie niż na yt co bardzo latwo zaraz pobrać na swoje konto :)
Anonim
strasznie słaby koncert. chłopaki powinni więcej ćwiczyć.
asd
Przemek dał radę, kojot słabiutko.
Jan
Z tym YT to chodzi mi o to, że komputer na którym mam internet ma zjebany dźwięk i msuze filmy pobierać, zgrywać na pendrajwa i oglądać na drugim komputerze :P
@Jan
Z Vimeo możesz przechwytywać obraz tak samo jak z YouTube. Wystarczy odpowiedni program, np. Firefox z dodatkiem FlashGot.
Anonim
Przemek kiedy następny koncert w WWA? Zagrałeś to!!! :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>