Aleksandra Orłowska
video
dodano: 2018-07-14 08:23 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Minęło już trochę czasu od premiery najnowszego wydawnictwa Tedego i Sir Micha, jednak ten duet nie przestaje zaskakiwać! Do sieci trafił teledysk do numeru, który robi wielką furorę wśród słuchaczy rapera - mowa o kawałku "ŻELIPAPĄ". Jeżeli jesteście ciekawi, jak zniszczyć policyjny samochód za pomocą bagietki to koniecznie odpalcie najnowszy klip! 

video
dodano: 2018-07-13 00:26 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Na MaxFloRecTV trafił wideoklip do numeru „Przestrzeń”. Utwór zwiastuje pierwsze solowe wydawnictwo Kleszcza - „Czerń i biel”. Przedsprzedaż albumu właśnie wystartowała. Tylko w pre-orderze do każdej zamówionej płyty dołączone zostaną wyjątkowe bonusy. Równolegle ze startem pre-orderu w sieci zaprezentowano drugi, po „Mówili mi”, zapowiedź albumu. Singiel zatytułowany jest „Przestrzeń”. Autorem teledysku jest grupa Icon Art. Bit do utworu wyprodukował natomiast Doon. Stawkę bitmakerów na płycie „Czerń i biel” uzupełniają DiNO oraz Stahu. Premiera albumu przewidziana jest na 14 września, czyli w przeddzień 30. urodzin Kleszcza.   

video
dodano: 2018-07-13 00:15 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Beteo zaprezentował kolejny teledysk promujący jego nadchodzący album "Nowy Pop". Video do "Buziaki Mama" można sprawdzić na oficjalnym kanale SB Maffija.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-11 09:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

W sieci pojawił się nowy singiel, który promuje najnowsze wydawnictwo Bonsona i Soulpete'a. W numerze "Bez Recepty" gościnnie pojawili się Junes i DJ Kaczy, co sprawia, że mamy szansę usłyszeć dzieło mieszanki BonSoul i Rap Addix. W sierpniu ukaże wspólny materiał „Kiwka Fifka Rap Do Piwka”, na którym usłyszymy Peję, Laikike1, Junesa, Starszego Brata, Jota i Okoliczny Element.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-07-10 23:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Niedawno informowaliśmy, że Białas opublikował na Instagramie wpis, w którym chwalił się, że podejmie nowe wyzwanie i będzie miał szansę sprawdzić się w roli aktora. Dziś do sieci trafił enigmatyczny trailer filmu, zatytułowany "Ból". Video było opisane jedynie datą 18.07.2018, które może oznaczać zwieńczenie rebusu. W urywku filmu można dojrzeć także Szpaka, który podobnie jak Białas, pokazuje się w osiedlowej stylówce. Jesteście w stanie dojrzeć kogoś jeszcze?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-10 19:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek – czterej raperzy, których artystyczne ścieżki do tej pory się nie przecięły, rozpoczęli właśnie wyjątkową muzyczną kooperację. Jej efektem będzie unikalne wydarzenie, sponsorowane przez markę EB. Działania wpisują się w ideę TYMCZASEM, w ramach której marka udowadnia, że etap poszukiwania, mylenia się i poznawania siebie ma fundamentalne znaczenie w życiu człowieka. Koncept ten jest ponadczasowy, co udowadnia zestawienie ze sobą pionierów gatunku o ugruntowanej pozycji – Sokoła i Pezeta oraz młodych i bardzo utalentowanych muzyków, których styl wciąż ewoluuje, a oni sami nieustannie poszukują nowych form ekspresji – Żabsona i Sitka. Zderzenie ich doświadczeń pokazuje, że pewne napięcia towarzyszyły młodym ludziom od zawsze, zarówno w roku 1998, jak i w roku 2018, co stanowi kanwę muzycznej współpracy, jakiej jeszcze nie było.

video
dodano: 2018-07-09 00:48 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego już teledysku, który promuje nadchodzącą płytę  „OTO DONO”. Tym razem klip powstał do utworu „Choć raz”, a  gościnnie w utworze pojawiła się Gosia Orczyk. Wakacyjne ujęcia pochodzące z europejskich tripów po basenie Morza Śródziemnego, a także Brazylii, Kuby oraz Egiptu oddają letni klimat utworu. Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Grzegorz Czaja, Grzegorz Bagiński i Tomasz Donocik.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-07-08 23:57 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 20)

Białas podzielił się z fanami tajemniczą informacją - wyznał na Instastory, że juz niedługo będziemy mogli zobaczyć go w nowej roli: "Dawno mnie tu nie było, ale nie działo się to bez powodu. Cieszę się, że mogę się podzielić z wami rewelacyjną informacją. Niebawem będziecie mogli zobaczyć mnie w roli aktora".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-07-08 23:40 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 3)

Pięć Dwa opublikowali na swoim kanale na Youtube pierwszy teledysk, który promuje ich najnowszy album "Czyste sumienie". Krążek będzie miał premierę 7 września. Wtedy też dowiemy się, jakie rezultaty przyniosą zmiany podjęte przez artystów. Póki co, muzycy pozostawili fanów z krótką informacją: "Pierwszy raz w historii Pięć Dwa jest samemu sobie sternikiem, żeglarzem i okrętem – a przede wszystkim swoim własnym wydawcą" . Posłuchajcie, jaką zapowiedź materiału przygotowali związani przez lata z MyMusic artyści.

Tagi:
wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2018-07-05 23:53 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 9)

Od wydania albumu “20/20 Evergreen” minęło już pięć, jednak wydaje się, jakby album powstał zupełnie niedawno. Peja zagrał koncert jubileuszowy z okazji 20-lecia istnienia Slums Attack. W tym roku szykuje się kolejna impreza - 25-lecie pracy artystycznej Rycha Peji! "Niebawem mija pięć lat od ostatniego koncertu jubileuszowego w poznańskiej hali Arena. W tym roku obchodzę 25 lat mojej pracy scenicznej. W 1993 roku założyłem zespół Slums Attack, którego nazwę od pierwszych dni z dumą noszę na skórze. Slums Attack to moja tożsamość – nie tylko muzyczna. To przykład jak walczyć o swoje i nigdy się nie poddawać. To również zwycięstwa – dziś bez przechwałek i porażki – bez zbędnych tłumaczeń  –  zapowiada na Facebooku.

Tagi:
video
dodano: 2018-07-05 23:41 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Rest Dixon37 opublikował w sieci teledysk do kolejnego utworu promującego drugie wydawnictwo  “WNM2”. Najnowszym singlem rapera jest “WOW2”, który wyprodukował EL Bajto.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-05 23:27 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

W sieci został opublikowany kolejny singiel, który promuje duet Te-Trisa i Soulpete'a. Premiera wspólnej epki "Triste Sol" planowana jest na przełomie lipca i sierpnia.“Fenix” jest kolejnym po “Cieniach” kawałkiem, który promuje to niecodzinne wydawnictwo. W nowym kawałku artystów wsparli KPSN, JNR i DJ Eprom. 

video
dodano: 2018-07-05 23:11 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 5)

Tede prezentuje kolejny klip, który promuje najnowsze wydawnictwo "NOJI?". "Bailando Melo" jest kontynuacją teledysku do utworu "T-Killa" z krążka wydanego w 2017r. i zatytułowanego "SKRRRT". Numer jest jednym z trzech bonusów zawartych na "NOJI?", które dostępne były przy zakupie limitowanej preorderowej wersji albumu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-07-05 13:27 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 2)

Kuba Knap zamieścił w sieci premierowy utwór o tytule “Dla smaku”. Przy tworzeniu kawałka Kuba współpracował z wrocławskim duetem producenckim Opiat/Panama. Po słowach, którymi raper opisał utwór, możemy domyślać się, że zapowiada on nowe wydawnictwo: "Dla smaku. Aperitif. Na zaostrzenie apetytu" – napisał Kuba. Jak sądzicie, raper niebawem zdradzi więcej szczegółów? 

video
dodano: 2018-07-05 13:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Kanał QueQuality prezentuje najnowszy teledysk do utworu Filipka “Życie jest piękne”. W numerze gościnnie udzielili się ReTo i Natalia Trocewicz. Jest to kolejny singiel, który promuje nowe wydawnictwo milickiego rapera - "Rozdział Zamknięty". Produkcja leżała w rękach PSR. 

Tagi:

Strony