Red Bull

Red Bull

video
dodano: 2018-10-16 14:36 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

„Układanka” to najnowszy singiel Jana-rapowanie, do którego powstał też teledysk. Wideo zabiera nas na wycieczkę do muzeum przepełnionego damsko-męskimi relacjami. Co więcej, tutaj raperzy stają się bohaterami obrazów. Jak wygląda to tajemnicze miejsce i czym jest tytułowa układanka? Odpowiedzi znajdują się w klipie, który swoją premierę miał na www.redbullmusic.pl. 

wydarzenie
kategorie: Elektronika, News
dodano: 2018-09-07 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Już 22 września na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu rozegra się polski finał zawodów DJskich Red Bull Music 3Style. Zmierzy się ze sobą szóstka finalistów, a zwycięzca będzie reprezentował Polskę na światowym finale w Taiwanie. Poza częścią konkursową tego wieczoru za deckami staną również Mistrzowie Świata Red Bull Music 3Style: Damianito (Włochy), Aleqs Notal (Francja) oraz Mistrzowie Polski: 69Beats, VaZee oraz Kostek. Tym mocnym imprezowym akcentem Nocny Targ Towarzyski zamknie tegoroczny sezon imprezowy. 

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-06 15:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

To będzie wyjątkowa wiosna dla wszystkich freestyle'owców i fanów wolnego stylu! Konkurs zadebiutował na polskiej ziemi w 2017 roku i wszystko wskazuje na to, że zagości tu na dobre. W maju odbędą się pierwsze bitwy kwalifikacyjne w 3 miastach, a na początku czerwca krajowy finał. Red Bull KontroWersy to bitwy freestyle’owe, które będą się odbywać podczas nadchodzących Juwenaliów w trzech polskich miastach. 

kategorie: News
dodano: 2018-03-24 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Przez ostatnie dziesięć dni dziesięciu tancerzy walczyło o dziką kartę do polskiego finału zawodów Red Bull BC One. Głosami fanów awans zapewnili sobie Bboy Kostek i Bboy Minigun. Dołączają oni do Zawiszy, Kido, Nikity, Thomaza, Gierasa i Arczka, którzy wcześniej otrzymali dzikie karty ze względu na swoje dotychczasowe dokonania.

kategorie:
dodano: 2018-03-13 21:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Znamy już sześciu uczestników zawodów breakingowych Red Bull BC One Cypher Poland. Przepustki do finału otrzymali zeszłoroczny zwycięzca bboy Zawisza, a także bboye: Arczek, Nikita, Kido, Gieras i Thomaz. Dwie ostatnie dzikie karty zostaną wybrane w głosowaniu online.

kategorie: News
dodano: 2017-11-02 21:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Spektakl Red Bull Flying Illusion już w ten weekend będzie miał swoją premierę w Warszawie na Torwarze. 3 i 4 listopada zobaczymy widowisko pełne tańca i iluzji, w którym dobro i zło toczą ze sobą odwieczną walkę. Jej wynik może przesądzić o dalszych losach ludzkości. O fabule spektaklu opowiada jego twórca, Vartan Bassil.