Peja, Białas, Tede, Łona i inni wspierają WOŚP - sprawdź aukcje!

kategorie: News
dodano: 2019-01-13 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Jak co roku gra WOŚP, a wraz z nim raperzy - do końca Świata i o jeden dzień dłużej. W tym roku na charytatywnych aukcjach dla Orkiestry znów znaleźć można sporo ciekawych rzeczy...

Białas przekazał na aukcję najcenniejsze póki co muzyczne wyróżnienie - Platynową Płytę za "H8M4" z dedykowanym podpisem dla zwycięzcy. Peja przekazał swoje Złoto i to... po raz drugi. Ubiegłoroczny zwycięzca zapłacił bowiem za płytę 21 000 zł a teraz postanowił zwrócić ją by uczyniła jeszcze trochę dobra.

Nie brakuje też podpisanych płyt - Alkopoligamia przekazała Winyl "Albo Inaczej 2" z autografami wszystkich wykonawców, na aukcjach znajdziemy również "Nawiasem Mówiąc" podpisane przez Łonę i Webbera. Płyty przekazał również Rafi, który rok temu sam zbierał pieniądze z orkiestrową puszką.

Tede wspólnie z Koroną Kielce przekazuje za to koszulkę meczową powstałą przy okazji niedawnej aferki z piłkarskimi prezentami - koszulka jest podpisana i uzupełniona o płytę "Ellimitati.

Orkiestrę wspierają też hip-hopowi aktywiści - Jacek Adamkiewicz przekazał swoją wywiadową podkładkę wraz z pytaniami podpisanymi przez raperów, za to festiwal Hip Hop Kemp daje specjalny backstage pass na tegoroczną edycję.

Poniżej znajdziecie screeny wszystkich aukcji - jeśli wiecie o jeszcze innych aukcjach raperów na WOŚP dawajcie nam znać w komentarzach. Blisko 120 000 wolontariuszy w 1700 sztabów zbiera w tym roku na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Chodzi o placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać diagnozy i udzielić pomocy najciężej chorym dzieciom - miejsc takich jest w Polsce 50.

Galeria

GanGsta2001

Szacun dla tych Panów, za dobre serce i chęć pomocy. Dzięki jeszcze raz !!

#HipHop4Life

Zenekmix
[komentarz usunięty]
Anonim
[komentarz usunięty]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>