Mes, Peja, Łona, Kali, Chada, ReTo i inni grają z WOŚP - wylicytuj gadżety!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 26. raz! Uzbierane w tym roku pieniądze pomogą wyrównać szanse w leczeniu noworodków. W ubiegłym roku udało się uzbierać ponad 100 milionów złotych. Poprzeczka postawiona jest wysoko, dlatego, aby podczas tegorocznej edycji udało się pobić rekord, potrzebne jest wsparcie także osób nieco bardziej znanych. W pomocy nie zawiedli raperzy! Pośród tych, którzy postanowili wystawić cos aukcję znaleźli się: Peja, Kali, Ten Typ Mes, ReTo, Guzior, Tomasz Chada, Łona i Webber, a także Rafi

Rychu Peja postanowił wystawić na aukcję złotą płytę za sprzedaż 15 tys. egzemplarzy albumu „DDA” wydanego wraz z DJ. Zelem w roku 2016. Produkt został wyprodukowany przez firmę Golden Records we Wrocławiu.
Kali poszedł krok dalej, proponując dzień na planie swojego teledysku - zaproszenie dotyczy dwóch osób. Raper wystawił także złotą płytę, którą otrzymał za album "Krime Story".
Spotkanie oferuje także Tomasz Chada. Miałoby odbyć się w siedzibie Step Records w Opolu. Dodatkowo, osoba, która wygra licytację dostanie pakiet płyt rapera.
Najbardziej hojny okazał się Ten Typ Mes, który na aukcję wystawił aż 5 przedmiotów: jeden z trzech winylowych egzemplarzy testowych najnowszego albumu "AŁA", złotą płytę dla Tego Typa Mesa za album "Ezoteryka" Quebonafide oraz złotą płytę za album Pezeta "Radio Pezet"; co więcej, można zdobyć kurtkę koncertową, którą Mes nosił podczas pierwszej trasy ze swoim bandem i szlafrok, w którym zagrali drugą część trasy promującej album "Trzeba było zostać dresiarzem".
Ciekawym przedmiotem jest również psia czaszka, którą przekazuje ReTo. Należała do psa Burka i pojawiła się w teledysku "Niepodniesione słuchawki" Młodych Wilków 5.  
Na aukcji WOŚP-u pojawiła się także debiutancka płyta Guziora z autografem, do której dołączona jest koszulka w rozmiarze XL!
Krążek dorzucili także Łona i Webber - jedną z trzech kopii testpressu, czyli tak zwanego próbnego tłoczenia, debiutanckiego albumu "Koniec Żartów 2LP". Obie płyty mają autografy wykonawców. Dodatkowo zwycięzca licytacji otrzyma tradycyjne wydanie albumu winylowego oraz identyfikator, który stanowił rekwizyt na planie wideo, promującego ostatnią trasę zespołu - Poza Nawiasem Tour.
Fanów zaskoczył Rafi, który niedzielę spędził z puszką - jako wolontariusz!

Ten Typ Mes: http://aukcje.wosp.org.pl/ten-typ-mes-ala-winylowy-test-press-3lp-i4081474
Łona i Webber: http://aukcje.wosp.org.pl/testpress-lona-i-webber-koniec-zartow-bonus-i5...
Peja: http://aukcje.wosp.org.pl/zlota-plyta-rps-rychu-peja-solo-dj-zel-dda-i60...
Kali: http://aukcje.wosp.org.pl/kali-dzien-na-planie-teledysku-i5992258
Chada: http://aukcje.wosp.org.pl/spotkanie-z-tomaszem-chada-w-opolu-step-record...
Guzior: http://aukcje.wosp.org.pl/guzior-plyta-preorder-z-autografem-koszulka-i5...
ReTo: http://aukcje.wosp.org.pl/czaszka-rekwizyt-reto-niepodniesione-sluchawki...

Poniżej obejrzycie zdjęcia wszystkich wystawionych przedmiotów:

Galeria

reklama
Anonim
Jak to jest że mes może wystawiać złote płyty pezeta i quebo? Co do akcji to props, a reto beka jak nie wiem z tą czaską psa.
Jackazz
Podpowiem-muzycy dostają te nagrody również za gościnne występy na płytach,które pokryły się złotem :)
Anonim
dzięki, polski rap gówno również dzięki, to trochę bez sensu, jeszcze żeby to była złota płyta za singiel na którym np. taki mes był gościnnie to więcej sensu by miało a tak to marnowanie cennego kruszcu, idąc tym tokiem myślenia to złotą płyte powinni dostać wszyscy producenci którzy dali chociaż jeden beat na płytę która okryła się złotem, ludzie od masteringu itp, cała ekipa od teledysków, gość od okładki, pracownicy wytwórni, tłoczni, operator kamery a także rodzina i ziomki za wsparcie podczas nagrywania. Nie wiedziałem aż tak się tym nie interesowałem.
tuptup
Przeciez producenci tez dostaja
polski rap gówno
żartujesz? XD każda osoba/gośc który był na płycie może dostać złotą płytę gdzie jest napisane, że był na tej płycie gościem
Jom
"Spotkanie oferuje także Tomasz Chada", DAMN! ;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>