Wszystko co złe

Wszystko co złe

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-16 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Sarius - ZMORA (prod. Gibbs)

Sarius przedstawia utwór "ZMORA", który nie wszedł na album "Wszystko co złe". Za jego produkcję odpowiada Gibbs, a video to dzieło ekipy Distort Media.

video
dodano: 2018-10-17 16:30 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Sarius wypuścił do sieci teledysk do numeru "Dziecko wojny". Kawałek, który wyprodukował Gibbs, pochodzi z płyty "Wszystko co złe" - premiera odbyła się pod koniec sierpnia. Krążek odbił się dużym echem w środowisku hip-hopowym. Sarius idąc za ciosem, promuje wydawnictwo nowym video, za które odpowiada Distort Media. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-08-09 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po wyśmienicie przyjętym teledysku do utworu "Kurtyna", Sarius prezentuje video do swojego ulubionego utworu z nadchodzącego albumu "Wszystko co złe". Za produkcję "Wikinga" odpowiada Gibbs, a klip to dzieło ekipy HDSCVM. Na stronie http://antihype.pl możecie zamówić album "Wszystko co złe" w wersji preorderowej - specjalna wersja płyty zawiera dodatkowo wlepki, piny oraz plakat z autografem Sariusa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-07-24 22:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Po niewątpliwym sukcesie albumu "Antihype", Sarius musiał się zmierzyć z kolejnymi problemami. Jak sam przyznaje: "Cieszę się, że to tak wybuchło, ale trochę się po tym wszystkim pogubiłem". Efektem tego zagubienia jest album "Wszystko co złe". 

"Musiałem zebrać się w studiu i wyrzucić z siebie pewne rzeczy. Metaforycznie rzecz ujmując stałem się w 100% swoją muzyką. W tym momencie zabiłem poprzedniego siebie i zostawiłem na tej płycie wszystko co złe..." - opowiedział przed naszą kamerą Sarius.

dodano: 2018-07-23 16:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Sukces Antihype'u był spoko, bardzo się cieszę, że to wszystko tak wybuchło, ale trochę się po tym wszystkim pogubiłem" - powiedział Sarius przed naszą kamerą krótko po sobotnim występie na Mazury Hip-Hop Festiwalu w Giżycku. Sprawdźcie co jeszcze zdradził odnośnie nadchodzącego materiału, którego preorder wraz z pierwszym klipem otrzymamy już jutro!