Kali apeluje do Owsiaka: "Pan nam jest potrzebny"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-15 14:51 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Infromacja o rezygnacji Jerzego Owsiaka z funkcji szefa Fundacji Wielkiej Orkierstry Świątecznej Pomocy wywołała burzliwe reakcje, spotkała się z przeciwem także w środowisku hiphopowym. Raperzy, jak co roku, wystawili różne przedmioty na aukcję, jednak postanowili też wesprzeć Owsiaka poprzez wpisy na Instagramie. Jednym z nich jest Kali, który umieścił w opisie pod zdjęciem apel do Owsiaka, ujął w nim słowa: "chcę, żeby wszyscy widzieli, że w obliczu tragedii ma Pan moje wsparcie." 


Apel rapera rozpoczyna się słowami: "Panie Jurku, mógłbym załatwić numer i do Pana zadzwonić, ale chcę, żeby wszyscy widzieli, że w obliczu tragedii ma Pan moje wsparcie. Występowałem nie raz na WOŚP, Woodstocku ale nigdy nie udało mi się Pana poznać osobiście, nad czym ubolewam."

W dalszej części można przeczytać: "Wiem, że przez lata chcieli się Pana pozbyć bo bestie ludzkości karmione złem nie mogą znieść ogromu dobra, który Pan za życia uczynił. Znaleźli sposób...Proszę nie czuć się bezpośrednio odpowiedzialnym, za minione wydarzenia. Opinia publiczna zawsze będzie Pana kochać i nienawidzić bez względu na Pańskie stanowisko. Jest Pan najbardziej empatycznym człowiekiem o jakim słyszałem, typem człowieka na wyginięciu . 

Pan nam jest potrzebny."

"Liczę na to, że spotkamy się w przyszłym roku na WOŚP Wysyłam energie miłości. Dobro zawsze wraca.  Panie Owsiak żyj nam 100 lat! " #k4lion #muremzaowsiakiem #swiatlozawszepokonamrok" - kończy Kali, zapewniając swoje wsparcie podczas kolejnych finałów WOŚP. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Panie Jurku, mógłbym załatwić numer i do Pana zadzwonić ale chcę, żeby wszyscy widzieli, że w obliczu tragedii ma Pan moje wsparcie. Występowałem nie raz na WOŚP, Woodstocku ale nigdy nie udało mi się Pana poznać osobiście, nad czym ubolewam. Wiem, że przez lata chcieli się Pana pozbyć bo bestie ludzkości karmione złem nie mogą znieść ogromu dobra, który Pan za życia uczynił. Znaleźli sposób...Proszę nie czuć się bezpośrednio odpowiedzialnym, za minione wydarzenia. Opinia publiczna zawsze będzie Pana kochać i nienawidzić bez względu na Pańskie stanowisko. Jest Pan najbardziej empatycznym człowiekiem o jakim słyszałem, typem człowieka na wyginięciu . Pan nam jest potrzebny. Liczę na to, że spotkamy się w przyszłym roku na WOŚP Wysyłam energie miłości Dobro zawsze wraca. Panie Owsiak żyj nam 100 lat! #k4lion #muremzaowsiakiem #swiatlozawszepokonamrok

Post udostępniony przez Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion)

Tagi: 

Golabmaster
Najlepsza redaktorka <3
xxxll
Potwierdza się, ten Kali to idiota
Anonim
Potwierdza się młode pokolenie to idioci do kwadratu
Anonim
Zamknij pysk ty kurwo zajebana
Anonim
Na pysk to możesz wyłapać pryszczaty szczonie
Anonim
Fajny artykuł, super, że poruszacie takie tematy! :) #muremzaowsiakiem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>