J. Cole kontynuuje promocję "The Off-Season". Przedwczoraj otrzymalismy drugi klip promujący wydawnictwo do numeru "a p p l y i n g . p r e s s u r e". W oldschoolowym teledysku Cole rapuje na ulicach Nowego Jorku, tańczy w metrze oraz... rapuje do posągu wielbłąda.
Informowaliśmy was wczoraj o zaginięciu rapera. Niestety, jak podają m.in. Lil Konon, czy chillwagon, Preston nie żyje. MC miał 25 lat.
ZBUKU promuje swój nadchodzący album "Człowiek" zaskakującą kooperacją. W ulicznym singlu "Hustle Hustle" gościnnie udzielił się Alberto. Za produkcję kawałka odpowiada Jeezy C.
Już za 2 dni otrzymamy "Exodus", czyli pierwszy pośmiertny album DMX-a. Wczoraj natomiast otrzymaliśmy zapowiadaną kooperację z Griseldą, rapową ekipą z Buffalo, w której skład wchodzą Westside Gunn, Benny The Butcher i Conway The Machine. Kawałek "Hood Blues" został wyprodukowany przez Swizz Beatza.
Duet Miętha zaprezentował kolejny przedsmak z nadchodzącego wielkimi krokami, nowego albumu “36,6”. “Mamo” to nastrojowe świadectwo dojrzewania i osobista spowiedź Skipa względem najważniejszej dla niego osoby.
Dziś agencja artystyczna chillwagon.co poinformowała o zaginięciu swojego reprezentanta, Ten Prestona. Jednocześnie Borixon zapewnił, że nie jest to żadna akcja promocyjna.
Jakiś czas temu Quebonafide wyśmiał pomysł Wojtka Goli o jego walce z Fabijańskim na Fame MMA. Teraz podczas wizyty w studiu RapNews Fabijański przyznał, że chętnie zmierzyłby się z Quebo w formule RapNokaut.
Sentino zakończył wczoraj swoją "batalię" ze Step Records, która m.in. przyniosła parę dissów na jego osobę. Raper z tej okazji podzielił się z fanami dłuższym wpisem, w którym podziękował im za wsparcie oraz opowiedział o swoich początkach na polskiej scenie. Opróćz tego, otrzymaliśmy drugi singiel z nadchodzącej polskojęzycznej płyty "Fenix".
Wczoraj w ciągu dnia decyzję rządu o dalszym blokowaniu koncertów ostro skrytykował Słoń, a Pezet jako jeden z pierwszych dołączył do akcji #otworzciekoncerty. Wieczorem natomiast autor "Muzyki Współczesnej" również pokusił się o kometarz w tej sprawie.
Po odświeżeniu takich hitów jak "It's My Life" i "Sing Hallelujah" z Dr. Albanem przyszła pora na kolejny numer, tym razem polski. Wybór rapera padł na kultowy kawałek Franka Kimono, "King Bruce Lee".
Kalifornijski producent wydał niedawno EP-kę "This Thing Of Ours", a w zeszłym roku m.in. wypuścił wraz Freddiem Gibbsem nominowane do Grammy "Alfredo". W sobotę The Alchemist poinformował, że nagrał nowy album i... ukrył go na Youtube pod nieznaną dotąd ksywką.
"Autentyk" to kolaboracja Bugsa z weteranami sceny - donGURALesko i Kacprem HTA. Pokaz umiejętności i refren utrzymany w słowiańskich klimatach to hitowe połączenie artystów między którymi aż kipi chemia na tracku. Za produkcję klimatycznego bitu odpowiedzialny jest 4MONEY.
Chivas kontynuuje promocję swojego debiutanckiego albumu "nauczyłem się przeklinać". W utworze "hellcat redeye" gościnnie udzielili się Szpaku i White2115, a za klip odpowiada ekipa Powidok.
Młody G zaprezentował fanom kolejny singiel z "Hustle As Usual". W numerze "STRONA B" wyprodukowanym przez Expo 2000 Belmondo nawiązuje do afer ze swoim udziałem, a całość opatrzona jest klipem wykorzystującym archiwalne nagrania z gdyńskiego portu.
Wychodzi na to, że sprawa między Sentino, a Step Records w końcu została wyjaśniona. Obie strony poinformowały, że doszły do porozumienia.







































