Quebonafide zdradza, co myśli o możliwym udziale w Fame MMA

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-15 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Wojtek Gola, czyli jeden z włodarzy Fame MMA w nowym odcinku Dużego w Maluchu zdradził, że chętnie zobaczyłby Quebonafide na gali oraz, że ma nawet już dla niego przeciwnika. Raper bez słów dał do zrozumienia, co myśli o tym pomyśle.

Gola wskazał Fabijańskiego jako możliwego przeciwnika dla Quebo, od razu zastrzegając, że ten i tak pewnie by się nie zgodził. Autor "ROMANTICPSYCHO" na swoim drugim Instagramie @mlody_grabus dał dobitnie do zrozumienia, że nie podoba mu się ten pomysł, wklejając screena artykułu Glamrapu na ten temat i pukając się w czoło.

Oprócz tego, raper opowiedział zabawną sytuację jaka spotkała go ostatnio. Mianowicie Quebo nawinął ostatnio na freestyle'u, że chciałby nagrać z Reezym, niemieckim raperem zyskującym obecnie rozgłos. Jeden ze znajomych pomylił go z polskim raperem Rizim Beizetim i napisał Quebo, że ma do niego kontakt.

"Zapytałem, dlaczego i jak może do tego dojść, a on powiedział, że zna się z Reezym przez całe życie i w ogóle bez żadnego problemu. Reezy na pewno się zgodzi. Doszło do tego, że napisał do mnie, że w przyszłym tygodniu będą w Warszawie, także zdziwiłem się i mówię: 'Kurczę, w sumie zajebista opcja, dawajcie od razu do mnie do chaty. Ugoszczę was tutaj po królewsku. Po bizantyjsku'.Tutaj dalej następuje cały kruczek, mianowicie jak już się pożegnaliśmy i przybiliśmy sobie wirtualną piątkę, to gość pisze do mnie, żebym sprawdził sobie jeszcze najnowszy kawałek Reezy’ego. Wchodzę sobie w to, a tam niestety gorzkie rozczarowanie, ponieważ był to Rizi Beizeti, który nagrywał ostatnio z Silesem. Nie znałem wcześniej, muszę przyznać. Teraz już znam, pozdrawiam oczywiście Riziego Beizetiego, zapraszam go serdecznie na obiad." - mówi Quebo.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

Anonim
Świrował z tą akcją promocyjną a teraz udaje takiego real mc co to do fame mma nie chodzi. Poczekaj, fame przeminie to nagle się okaże że i fame mma dobre,

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>