Opolska wytwórnia wykonała właśnie najważniejszy punkt ze swojej ugody z Sentino, czyli przywróciła wcześniej zdjęte teledyski rapera na Youtube i jego numery na serwisy streamingowe.
W zasadzie od początku tego roku pojawiają się głosy, że Kendrick Lamar wróci niedługo z następcą "DAMN." z 2017 roku. Teraz powrót artysty zapowiada The Game, który powołuje się na rozmowę z szefem TDE, Anthonym Tiffithem.
Jakiś czas temu pisaliśmy wam, że Tymek zapowiedział nową płytę o tytule "Popularne". Teraz otrzymaliśmy pierwszy singiel promujący album - "Pleasure" na bicie Magiery. Wystartował również preorder albumu, który klimatem i okładką ma nawiązywać do przełomowego w karierze rapera "Klubowe".
Wczoraj pisaliśmy wam o tajemniczej akcji raperów opatrzonej hashtagiem #RESPECT. Dziś dowiedzieliśmy się o co w niej chodzi - raperzy pojawią się na specjalnym projekcie organizowanym przez Grędzia, który ma być hołdem dla kasety magnetofonowej.
"Każdy blok" to antyrządowy singiel Palucha na letnim bicie PSR-a. W klipie osadzonym w klimatach typowego block party pojawiło się ponad 1000 osób.
Gala Popkillerów 2021 już za nami! Wczoraj na bieżąco publikowaliśmy na naszych social mediach wyniki, a teraz zbieramy je w jednym miejscu i prezentujemy pełną listę.
Żabson, Kizo i Zetha prezentują letni banger "Puerto Bounce" na bicie francuskiego producenta, Vladimira Cauchemara, z którym Żabson już wcześniej współpracował. Singiel nie jest zapowiedzią żadnej płyty a jedynie efektem wakacyjnego melanżu.
RESPECT! Kilka dni temu takie hasło pojawiło się w social mediach wielu raperów, dj’ów i producentów.
Informację o śmierci 20-letniego reprezentanta Dallas podawały wcześniej lokalne media. Teraz dla XXL Mag potwierdził ją prawnik rapera.
Po zapowiedzi solowego albumu Maty przyszedł czas na premierowy koncert. Wydarzenie ma być jedynym koncertem promującym nowy materiał w Polsce.
ZBUKU i Chada razem z Bezczelem mają na koncie wspólny album "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem", a prudnicki raper i zmarły 3 lata temu warszawski weteran zdążyli nagrać wiele wspólnych numerów. Teraz okazało się, że panowie mieli w planach nagranie wspólnego krążka.
Skepta jakiś czas temu zapowiedział, że odchodzi na muzyczną emeryturę. Teraz raper podczas Q&A zdradził, że już niedługo otrzymamy od niego nową EP-kę.
KęKę wydał niedawno swój kolejny album, "SIARA". Raper podczas ostatniego Q&A na swoim Instagramie opowiedział o genezie tytułu swojej pierwszej płyty - "Takie Rzeczy".
OIO jakiś czas temu gościło w show Kuby Wojewódzkiego. Otsochodzi zdradził, że chętnie nagrałby numer z Norbim, który przez Wojewódzkiego jest wręcz uznawany za symbol obciachu.
Nieobecność Pop Smoke'a na pośmiertnej płycie DMX-a wywołała niemałe poruszenie wśród fanów. Swizz Beatz w najnowszym wywiadzie zdradził, czemu zdecydował się na usunięcie zwrotki Pop Smoke'a z utworu "Money Money Money".







































