Otsochodzi: "Nagrałbym z Norbim"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-30 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

OIO jakiś czas temu gościło w show Kuby Wojewódzkiego. Otsochodzi zdradził, że chętnie nagrałby numer z Norbim, który przez Wojewódzkiego jest wręcz uznawany za symbol obciachu.

Wojewódzki zapytał się co jest dla raperów synonimem obciachu, przytaczając m.in. przykład dostania lajka od Norbiego. Otsochodzi przyznał, że byłby bardzo zadowolony, gdyby przytrafiła mu się taka sytuacja.

"Ja bym się jarał, jakbym dostał lajka od Norbiego. Nagrałbym z Norbim numer, taki G-Funk West Coast…" - mówi Otsochodzi.

Po tym Otsochodzi przyznał, że zna inne numery Norbiego poza popularnymi "Kobiety są gorące" oraz, że sam oglądał kiedyś "Koło fortuny".

Tagi: 

JJ
Ja też kiedyś dawno temu oglądał koło fortuny w latach 90, co do oio jak do tego Otsochodzi nic nie mam do nich niech robią co chcą Norbiego znam już bardzo długo pamiętam jego hity min.kobiety są gorące, nigdy nie byłem jego wielkim fanem a media ochrzciły go jako rapera (?!?!?), a co do K. Wojewódzkiego pamiętam go z Brumu była kiedyś taka gazeta wydawana na papierze lata 90 przed erą internetu wtedy nie wiedział kto to jest ale z czasem go poznałem np jebany shit Idol, talk-show Kuba Wojewódzki, Mam talent!, X-Factor i Mali giganci i sam jest symbolem obciachu k..wa sprzedała się do tv komercyjnej, dalej się sprzedaje do reklam(Helena itp.) a do Norbiego się przytacza niech sam na siebie popatrzy jakim jest symbolem obciachu, k..wa facet przed 60-tką a ubiera się jak młody lulek.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>