Paluch w antyrządowym, letnim numerze "Każdy blok"

video
dodano: 2021-06-02 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

"Każdy blok" to antyrządowy singiel Palucha na letnim bicie PSR-a. W klipie osadzonym w klimatach typowego block party pojawiło się ponad 1000 osób.

Nie wiadomo, póki co czy singiel zapowiada nową płytę rapera. Paluch informował na swoich social mediach jakiś czas temu, że prawdopodobnie wyda coś na jesień, ale nie jest jeszcze pewna informacja.

Tagi: 

Rakim
Ale padaka
Anonim
Mam pytanie do redakcji tego portalu dlaczego tak późno albo wcale nie ukazują się komentarze różnych anonimowych tutaj ludzi bo stwierdzam że na innym portalu nie będę zdradzał nazwy bo wiadomo o jaki chodzi po napisaniu jakikolwiek komentarza nie na temat ukazuje się bardzo szybko wręcz bardzo szybko a tu wręcz odwrotnie czyżby system operacyjny wam nawalił mam prośbę żeby to zmienić co na to redakcja portalu???
Anonim
Najlepszy paluch był w 2009 jak nikt go nie znał i nie drażnił swoim ilorazem, teraz wyskakuje z lodówki jak quebonafide co robi rap tak pełnowartościowy (dużo białka itp.) że sam sobie zaprzecza na jednym albumie, czasem nawet kilka razy. To ja już wolę gang albani mimo że nie słucham ani tego ani tego.
s.
Jebać system ale... tak przy grillu
nigga69
Nie podoba mi sie ten nowy paluch ktory na sile probuje sledzic trendy. jego proba jakiegokolwiek melodycznego brzmienia zawsze konczy sie tragicznie. Nie ma chlop glosu do spiewania, niech zostanie przy ulicznym rapie tak jak to robil ostatnie 10 lat...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>