Paluch o nadchodzącym klipie i koncertowych obostrzeniach

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-28 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Paluch na 2 czerwca planuje nowy singiel. Przy okazji Q&A raper zdradził parę szczegółów odnośnie nadchodzącego numeru i singla. Oprócz tego raper skrytykował rząd za koncertowe obostrzenia, który komentowali ostatnio Słoń i Pezet.

"Napisałem w tydzień temu w środę. Nagrałem w czwartek. Klip w poniedziałek. Premiera w środę za tydzień. Mocny numer o zabarwieniu antyrządowym z dużą dawką pozytywnej energii. Bit od PSR-a robi robotę i myślę, że wiele letnich imprez będzie napędzał właśnie ten numer. Jaram się." - mówi Paluch.

Kawałek będzie nosił "Każdy blok", natomiast na planie klipu pojawiło się ponad 1000 osób.

"Nie liczyliśmy dokładnie, ale było grubo ponad 1000 osób. Klimat z*jebisty! Piknik/Block Party. Zero agresji, sami ziomale z różnych stron Polski. Byłem pozytywnie rozj*bany zaangażowaniem." - opowiada raper.

Oprócz tego, szef BOR skomentował rządowe obostrzenia dotyczące koncertów.

"Wk*rwia mnie tylko sytuacja jaką zafundowali nam rządzący. Cała branża koncertowa stoi, koncerty przenoszone lub odwoływane, kolejne straty finansowe u przemęczonych bezsensownym lockdownem firm i artystów. Widzę to tak, że to kolejny element socjotechniki na zmuszenie ludzi do szczepień (niby dobrowolnych). Młodzi nie chcą się szczepić, więc rząd uderza w koncerty, które są głównie dla młodych, żeby wymusić posłuszeństwo i nakłonić ich do szczepienia. Wtedy ogłoszą sukces. Za tydzień jadę za granicę i nawet gdybym był zaszczepiony, to nie zwalnia mnie to z testów od 300 do 500 zł." - pisze.

Całe Q&A dostępne poniżej.

Galeria

Tagi: 

CNN
Ucieka hajs, i Paluch płacze.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>