Mata zapowiada nowy album... i gra "Schodki" 16 razy z rzędu!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-21 22:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dziś nad warszawską Wisłą Mata zorganizował spontaniczny koncert ogłoszony chwilę wcześniej na instagramowym livie. Jednak nie standardowy - postanowił on nawiązać do rekordu Travisa Scotta, który zagrał "Goosebumps" 14 razy z rzędu.

Mata postanowił więc zagrać "Schodki"... 16 razy. A do tego ogłosił, że jego nowy album ukaże się we wrześniu. Pozostaje czekać, poprzeczka po "100 dniach do matury" jest postawiona naprawdę wysoko.

Sprawdź też: Mata po angielsku - jak wyglądało tłumaczenie "Patoreakcji" i "Patointeligencji"?

Tagi: 

s.
Spoko, że płyta wychodzi ale granie 16 razy tego samego kawałka to jakiś idiotyzm...
Anonim
Hype był na to mocny i ludziom nawet pasowało te goosebumps 15 razy. Ale te polskie wersje to beka, myślą że jak będą grać cały koncert jeden numer to stanie się on klasykiem czy co. Że niby takie kozaki że ludzie ich tak lubią i ten kawałek że mogą go grać w kółko. Zagrali raz więcej niż travis goosebumps, niby rekord pobity tylko ciekawe czy kogoś to obejdzie poza dziecmi w polsce.
Kazek
Kogo obchodzi ten disco polowiec. Jedyne osoby które kupią album to Julki hot 16 i Oskarki hot 17. To nie jest nawet rap. Każda piosenka nagrana pod publikę na ogniska lub nocne spacery wakacyjne gimbusów.
Rakim
Standardowo Mata zapyta się ojca, jak pisać tekst.
.
Nie. Nigdy nie pytał ojca jak pisać tekst. Poszedł po konsultację prawną do doświadczonego ojca. Wiedział że to może wywołać kontrowersje i wolałby uniknąć pozwu tak czuje.
Anonim
No i mimo mojej niechęci do tego maty tu muszę przyznać rację, pytał chyba jak to napisać żeby pozwu nie dostać.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>