Nowy projekt paryskiego rapera coraz bliżej. Guy-Fernand, czyli GUY2BEZBAR na swoich socialach wstawił wyjątkowy teaser którym zapowiedział nowy projekt. Nowe wydawnictwo francuskiego rapera z 18. dzielnicy Paryża ukaże się 19 listopada.
Zagraniczny i polski hip-hop, muzyka, wykonawcy - Najlepszy portal hip-hop
QueQuality przeprosiło wczoraj za opóźnienie z płytą "hample" favsta i Gibbsa, równocześnie ogłaszając mocne collabo czyhające za rogiem. W kolejnym singlu usłyszymy PLK i Kabe!
Ostatnie miesiące to dla Kizo pasmo sukcesów, zwieńczone premierą nowego albumu. Wraz z trafieniem "Jeszcze pięć minut" do sklepów gdański raper poinformował o tym, że jego materiał pokrył się Platyną!
W kolejnym singlu z projektu "Aloha Opus Magnum" reprezentantów Alohy wspiera Eldoka, a wszyscy trzej opowiedzieli o swoich idolach i wspomnieniach z nimi związanych. Preorder albumu znajdziecie tutaj.
Kolejne combo z obozu GM2L. Tym razem rozpędzający się w polskich numerach Kronkel Dom zaprasza do współpracy Bibicia, co daje chwytliwy banger "Narco Trafficante".
Dokładnie za tydzień, 29.10, ukaże się debiutancka płyta Matiego Szerta zatytułowana „Little Boy”. Na MaxFloRecTV odsłaniane są stopniowo pochodzące z niej tracki. W tym tygodniu pojawiły się tam aż 2 nowości – „Nie ma ich” oraz „H&M”. W MaxFloSklepie trwa pre-order wydawnictwa
Bity do obu numerów, które świeżo trafiły na kanał wytwórni MaxFloRec pochodzą spod palców falKona. Za oprawę wizualną zarówno do „H&M-u”, jak i do „Nie ma ich” odpowiada natomiast Kamil Antczak.
Szwedzka scena hip-hopowa jest w szoku. Nils Kurt Einar Gronberg został zastrzelony na osiedlu Hammarby Sjostad w ścisłym centrum Sztokholmu. Raper w przyszłym tygodniu miał zeznawać przeciwko sprawcom porwania i gwałtu którego był w 2020 roku ofiarą. Po godzinie 22:00 miejscowa policja otrzymała wiele telefonów ws. strzelaniny w Hammarby Lake Town.
Fashawn swój ostatni materiał, "Manna", wypuścił w 2017 roku. Raper znany ze współpracy z Exile'em wraca teraz z nowym wydawnictwem "All Hail The King", nagranym wspólnie z producentemi Sir Veterano.
Zaskakująca propozycja od Canal+ - w roli komentatorów nadchodzącego w ten weekend El Clasico usłyszymy Bedoesa i Lanka, do tego po dwóch stronach barykady!
Druga edycja przesiąkniętego trapem challenge’u połączonego z cypherem ujrzała światło dzienne!
The Exchange, to produkcja Soundbooth pod patronatem niemieckiego sklepu i portalu internetowego Snipes. W drugiej edycji europejskiego cyphera producenci podsyłali swoje beaty, a ten jeden zwycięski stał się podkładem muzycznym pod przesiąkniętą trapem nutę czołowych europejskich zawodników.
Premiera projektu „Olimp”, którego autorami są Chris Carson i Dj Soina, już 12 listopada. Do tej pory otrzymaliśmy trzy single pochodzące z tego albumu, okraszone teledyskami „Puca” (feat. Paluch, Young Igi, Koldi) oraz „Biba” (feat. Tede, Wac Toja), a także „Freeze” (feat. Kobik, Major SPZ). Dzisiaj światło dzienne ujrzał kolejny utwór promujący „Olimp”: „Równy start” z gościnnym udziałem ZBUKA i Jano Polska Wersja.
Wac Toja kontynuuje promocję albumu "CLS" czyli "Cały Lokal Skacze", a teraz dostajemy klimatyczny i refleksyjny singiel "Rejs".
Jutro premiera nowej płyty Kizo, a teraz raper dostarcza nam klip nawiązujący do hasła "My To Sukces", będącego szyldem jego brandu.
Na kanale QueQuality pojawił się ostatni klip promujący najnowsze wydawnictwo Przyłuca „Przyjaciele Czekają W Domach”. Tytułowy „Debet” to utwór wyprodukowany przez Gibbsa, który również gościnnie udzielił się na nim wokalnie. Utwór to nostalgiczna kompozycja, która ochoczo zabiera słuchaczy do intymnej sfery wspomnień artystów.
Od kilku dni głośno jest o kampanii Maty z McDonald's, która spolaryzowała opinię publiczną i wywołała kolejki w sieci fastfood. Jak się okazuje 21-letni reprezentant SBM mógł jednak nie być pierwszym, do którego odezwały się Złote Łuki.







































