PLK i Kabe nagrali wspólny numer na płytę favst/Gibbs!

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-10-23 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

QueQuality przeprosiło wczoraj za opóźnienie z płytą "hample" favsta i Gibbsa, równocześnie ogłaszając mocne collabo czyhające za rogiem. W kolejnym singlu usłyszymy PLK i Kabe!

Na profilach wytwórni pojawił się następujący komunikat:

"Pierwsze, jak się niestety okazało zbyt odważne plany wydawnicze zakładały, że wspólny album Favst/Gibbs "HAMPLE" ukaże się na rynku pod koniec tegorocznych wakacji. Końcowe prace nad krążkiem mocno rozciągnęły się w czasie, a problemy które pojawiły się podczas jego finalizacji poskutkowały koniecznością opóźnienia jego premiery.
Z tego miejsca chcielibyśmy bardzo przeprosić wszystkie osoby, które zaufały nam kupując "Hample" w przedsprzedaży. Z bólem przyznajemy - nie wszystko jest zależne tylko od nas. W tym momencie, czekamy na zagraniczną licencję na wykorzystanie kultowego refrenu w bardzo istotnym dla artystów oraz całego projektu utworze. Pragniemy jednocześnie zadeklarować, że dokładamy wszelkich starań aby album został wydany w takiej formie jaką od początku założyli sobie twórcy.
W ramach rekompensaty preorderowicze mogą spodziewać się od nas małego bonusu. Całą resztę zainteresowaną premierą zapraszamy do śledzenia YouTube'a, gdzie w najbliższym czasie pojawi się singiel "Tour De France" z gościnnym udziałem Kabe i PLK okraszony szalenie ciekawym klipem tworzonym od dłuższego czasu z Ajgorem Ignacym.
Dziękujemy Wam wszystkim za wyrozumiałość i zaufanie. Zrobimy wszystko co możliwe, aby album trafił do Waszych rąk w grudniu tego roku."

Pozostaje czekać na klip oraz na cały album!

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>