PLK

PLK

dodano: 2020-05-07 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tempo nowych Hot16Challenge2 nie maleje - dziś dostajemy "coś dla każdego". Fani klasycznego rapu znajdą 16-tki od Peji, Gurala, Numer Raza czy Kafara. Fani nowej szkoły - od ZetHy, Szymi Szymsa czy Silesa. Fani eksperymentów w obrębie cyklu i nawijek 'nieraperów' - mocne wjazdy Deemza czy Koozy. Do tego Dwa Sławy, Zeus, ale także Rafał Brzozowski i Sebastian Fabijański. Łapcie!

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-03-10 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mazury Hip-Hop Festiwal sięga po zagraniczne posiłki - do line-upu dołączył bowiem francuski raper polskiego pochodzenia – PLK. Po raz pierwszy w historii pojawi się na jednej scenie i jednego dnia z Paluchem i Szpakiem, reprezentantami B.O.R. . Festiwal tradycyjnie odbędzie się w giżyckiej Twierdzy Boyen, w dniach 17-20 lipca 2019.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-08 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PLK dumnie zaznacza swoje polskie korzenie na francuskiej scenie - wydany niedawno album "Polak" (wsparty featuringiem Palucha) pokrył się już we Francji Złotem, a teraz polsko-francuski raper opowiedział krótko o swoich polskich korzeniach, wrażeniach co do naszej sceny, zdradził też jak doszło do nagrywki z Paluchem...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-19 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PLK - Hier feat. SCH (Clip Officiel)

Francuski raper z polskimi korzeniami kontynuuje promocję swojego albumu "Polak". Tym razem PLK zaprezentował teledysk do numeru „Hier” z udziałem SCH.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-12 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wygląda na to, że współpraca francusko-polskiego rapera PLK z obozem B.O.R. układa się coraz lepiej. Najpierw Paluch pojawił się na albumie PLK oraz dał razem z nim mocarne show we francuskim radio, potem autor płyty "Polak" zagościł na "Czerwonym Dywanie" a teraz spotkał się w studio z ekipą Young Veterans współtworzoną przez Chrisa Carsona!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-21 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam o francuskim raperze PLK, który dumny z polskich korzeni mocno je eksponuje. Dopiero co ukazał się jego album "Polak", gdzie gościnnie pojawił się m.in. Paluch (widzieliście już mocarny wjazd duetu do francuskiego radio?). Teraz za to PLK opublikował klip do tytułowego numeru z albumu - klip nagrany w Polsce, m.in. na Polish Hip-Hop Festivalu i Questivalu.

Tagi:
video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-10-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Uwielbiam oglądać amerykańskie czy brytyjskie wizyty raperów w radio - masa tam naturalnej energii, zajawy, niejednokrotnie świetnego freestyle'u i to często ze strony osób, po których byśmy się tego nie spodziewali (przypomnijmy nasz artykuł 5 Fingers Of Death czyli freestyle'owe wejścia gwiazd, które musisz znać). Podobny vibe udało się uzyskać przy zderzeniu polsko-francuskim - mający polskie korzenie raper PLK zaprosił na swój nowy album Palucha, zaprosił go też do francuskiego radia, gdzie w klasycznej audycji Planete Rap w SkyrockFM obaj wykonali track na żywo.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-09 01:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

“POLAK“ to debiut utalentowanego młodego francuskiego rapera polskiego pochodzenia PLK. Jego teledyski cieszą się milionowymi wyświetleniami, podbił francuską scenę muzyczną, a teraz, z nowym albumem i świeżą kooperacją z Paluchem, powraca do swoich korzeni. W ramach nowego albumu podjął współpracę ze znanym poznańskim raperem Paluchem, co zaowocowało powstaniem utworu “Gozier”. W najbliższym czasie Paluch będzie gościem francuskiej telewizji razem z PLK’a, a my będziemy mieli okazję zobaczyć PLK’a na naszej ziemi już 13 października w ramach III edycji QUEFESTIWAL!

Tagi: