PLK wraca z nowym albumem - powtórzy sukces "Polaka"?

video
dodano: 2020-07-20 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W przypadku PLK stwierdzenie "Polak potrafi" nabiera zupełnie innego znaczenia. Po znakomicie przyjętym debiutanckim albumie "Polak" (ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy we Francji, platynowa płyta), młody raper polskiego pochodzenia rozpoczyna promocję nadchodzacego albumu.

Dotychczasowa muzyczna droga PLK układa się znakomicie: złote single, platynowe płyty, miliony odtworzeń teledysków w serwisie YouTube. "C'est mort" wpisuje się w ten schemat idealnie - przekroczył już milionową granicę zarówno na YT jak na Spotify.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

PLK - C'est Mort (Clip Officiel)

Tagi: 

Real HH 90
Rzecz gustu wiadomo ja tam wolę Soundkail,IAM,Passi,. NTM,113,Mc Solaar,Soon E Mc,KDD,Psy 4 de la Rime,Ministère AMER,Mystik,Stomy Bugsy,Booba albo Rohff.
Ń
Rzeczą gustu jest, czy dany utwór do kogoś trafia, a nie to, czy spełnia normy wysokiej jakości. Można łatwo wyodrębnić składowe składające się na jakość utworu. @Mateusz Natali - zawsze mnie ciekawiło, co Pan sądzi w sprawie obiektywnej oceny numerów. Towarzyszę popkillerowi od powstania i nigdy nie widziałem, by wpadł Pan na takie zagadnienie. Nawet obstawiam, że jest Panu obce. Uznałbym to za dziwne dla osoby, która zna schematy i umie wyodrębnić z utworu więcej niż "fajnie bangla".
Mateusz Natali

Ocena z założenia zawsze jest subiektywna, nie da się w pełni obiektywnie ocenić nic a szczególnie sztuki :) Można być mniej lub bardziej osłuchanym/obeznanym, mieć mniej lub bardziej miarodajny gust czy znajomość ale nigdy nie będzie to obiektywny nienaruszalny wyznacznik. A nawet rozkładając na części pierwsze to dla różnych osób poszczególne elementy będą miały różną wagę, oczywiście, że są w rapie utwory czy płyty perfekcyjne pod wydawałoby się każdym względem, ale w pewnym momencie coś zawsze rozbije się o perspektywę czy gust.

LL
Pozwolę sobie do Pana na Ty, bo gdy napisałem moją odpowiedź, to tekst zrobił się mniej przystępny. Odpowiedź wyszła na tyle długa i angażująca, że wykraczamy poza ideę "komentarza" pod artykułem. Przenoszę tą dyskusję na adres mailowy. Mam nadzieję, że wyraziłem się w sposób jasny, proszę o ustosunkowanie się do wypowiedzi lub udostępnienie miejsca do takiej dyskusji. Moja wypowiedź, to zarys, ale jest zupełnie wystarczająca dla potrzeb zrozumienia idei obiektywnej oceny umiejętności m.in. w słotwórstwie, wokalu, tematyce. Kogoś być może nasz temat zainteresował, miło mi wówczas. Proszę sprawdzić skrzynkę mailową w tej sprawie. Pozdrawiam redakcję, w tym również rzadko udzielającego się Mietka ("mietek23").

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>