PLK i Paluch robią ogień we francuskim radio! - video

video
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-10-09 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Uwielbiam oglądać amerykańskie czy brytyjskie wizyty raperów w radio - masa tam naturalnej energii, zajawy, niejednokrotnie świetnego freestyle'u i to często ze strony osób, po których byśmy się tego nie spodziewali (przypomnijmy nasz artykuł 5 Fingers Of Death czyli freestyle'owe wejścia gwiazd, które musisz znać). Podobny vibe udało się uzyskać przy zderzeniu polsko-francuskim - mający polskie korzenie raper PLK zaprosił na swój nowy album Palucha, zaprosił go też do francuskiego radia, gdzie w klasycznej audycji Planete Rap w SkyrockFM obaj wykonali track na żywo.

Wykonali jednak nie siedząc spokojnie a rozkręcając w studio grubą imprezę, wsparci przez swoje ekipy (z Paluchem widoczni są Szpaku czy Kobik). Jest moc, oby więcej takich akcji (props dla WuDoo i cyklu Open Mic).

Więcej info o płycie PLK "Polak" w naszym dziale Premier Płytowych

PLK "Gozier" ft Paluch #PlanèteRap

Paluch wykonał dodatkowo "OKO" a PLK - Freestyle

PLK - Freestyle Polak #1

Paluch "Oko" #PlanèteRap

Tagi: 

Drozdunysa
Janusze w RMF dostaliby zawału
messsu
hehehe
Kicor
Hahahaha
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Fajnie się Chłopaki bawią. W Polsce może w 2055 zobaczymy podobne wykony w Radiach. Wudoo w Szczecinie było dobre, ale później też zaczęli cenzurować. Pierdolić cenzure (mięso ma latać w te i wewte) Fajnie by się oglądało taki występ w tv sniadaniowej, ale pewnie prowadzącym by ze strachu macice rozjebało.
sad
Ale rozpierdol ! Kozak !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>