Zeu

Zeu

dodano: 2022-01-05 14:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 0)

"Boss's Orders" od jednego z ważniejszych przedstawicieli francuskiej musztry jest już dostępne do odsłuchu. Ostre flow, tajemnicze, wręcz mroczne brzmienie to znak rozpoznawczy byłego członka kolektywu Panama Bende, ekipy w której skład wchodzi również znany nam PLK.

dodano: 2014-01-09 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

31 grudnia 2013 roku swoją premierę miał mixtape Człowienia x Zeu "Pozorne Piękno Mixtape", który jest wstępem do zapowiedzianej na pierwszy kwartał 2014 roku płyty reprezentanta Wrocławia. W rozwinięciu newsa możecie zapoznać się z tracklistą, odsłuchem płyty, a także z linkiem do pobrania materiału.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-27 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Człowień x Zeu - Rapowe Miasto (Pozorne Piękno Mixtape)

Człowień na temat utworu „Rapowe Miasto”: "Dedykuję ten utwór ludziom, którzy przez lata tworzyli z nami scenę w Jelczu, zawsze z czystej zajawki, nigdy z czystego hajsu. Tworzyli własną muzykę, robili skrecze, użyczali pokoju do nagrywania i nigdy nie myśleli o hip hopie jak o wyświetleniach. Przez lata wypracowaliśmy specyfikę tego miasta wszyscy razem. Dzisiaj co jest oczywiste troszkę się pozmieniało, ale nie będzie przesadą jeśli odnosząc się do klimatu zacytuję Shota "pierdolę Barcelonę, chce mieszkać w Jelczu", bo wiem, że pisząc ten wers na pewno to przemyślał. Więcej raperów, niż biznesmenów."

Darmowy mixtape „Pozorne Piękno", którego pełen odsłuch dostępny będzie 31.12.13 na kanale: www.youtube.com/HASHTAGRECORDStv, jest wstępem do solowego projektu Człowienia. Premiera czwartej solowej płyty rapera przewidziana jest na pierwszy kwartał 2014 roku nakładem Hashtag Records.

dodano: 2013-12-21 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Człowiek Z Krwi I Kości" Człowienia to jedno z tych podziemnych wydawnictw, które zdobyły u mnie sporą rotację i naprawdę pozytywnie zapadły w pamięć. Podobnie wspólny krążek z Shotem. Teraz raper z Jelcza-Laskowic szykuje razem z Zeu najnowszy mixtape "Pozorne Piękno", który trafi do słuchaczy w Sylwestra.

To jednak tylko wstęp do czwartego solowego krążka Człowienia, który ukaże się w pierwszym kwartale 2014 roku nakładem nowopowstałego Hashtag Records. Na razie - singiel z pierwszego z tych wydawnictw.