Polak

Polak

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-19 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

PLK - Hier feat. SCH (Clip Officiel)

Francuski raper z polskimi korzeniami kontynuuje promocję swojego albumu "Polak". Tym razem PLK zaprezentował teledysk do numeru „Hier” z udziałem SCH.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-21 20:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pisaliśmy Wam o francuskim raperze PLK, który dumny z polskich korzeni mocno je eksponuje. Dopiero co ukazał się jego album "Polak", gdzie gościnnie pojawił się m.in. Paluch (widzieliście już mocarny wjazd duetu do francuskiego radio?). Teraz za to PLK opublikował klip do tytułowego numeru z albumu - klip nagrany w Polsce, m.in. na Polish Hip-Hop Festivalu i Questivalu.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-09 01:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

“POLAK“ to debiut utalentowanego młodego francuskiego rapera polskiego pochodzenia PLK. Jego teledyski cieszą się milionowymi wyświetleniami, podbił francuską scenę muzyczną, a teraz, z nowym albumem i świeżą kooperacją z Paluchem, powraca do swoich korzeni. W ramach nowego albumu podjął współpracę ze znanym poznańskim raperem Paluchem, co zaowocowało powstaniem utworu “Gozier”. W najbliższym czasie Paluch będzie gościem francuskiej telewizji razem z PLK’a, a my będziemy mieli okazję zobaczyć PLK’a na naszej ziemi już 13 października w ramach III edycji QUEFESTIWAL!

Tagi: