Kabe i PLK robią "Tour de France" - klip jak gra komputerowa od favsta i Gibbsa!

Na oficjalnym kanale QueQuality pojawił się kolejny teledysk zapowiadający wspólny album favsta i gibbsa „Hample". Tym razem producenci zabierają nas na mroczną przejażdżkę po wirtualnym świecie przypominającym grę komputerową.

W numerze „Tour de France" gościnnie pojawiają się Kabe i francuski raper PLK. W klimatycznym teledysku rzeczywistość zaciera się z tym, co wirtualne. Producencki duet po raz kolejny przenosi nas w świat szybkich samochodów, chwytliwych bitów i nocnego życia.


Wideo to wypadkowa kreatywności i nowatorskiego podejścia do realizacji teledysku. „Był to jeden z tych projektów, przy których na początku idziesz po omacku i trochę nie wiesz co się wydarzy. Nigdy wcześniej nie łączyłem tylu dziwnych zabiegów na raz. Większość scen nakręciliśmy w miniaturowym świecie, który sami wybudowaliśmy. Stworzyliśmy postacie w CGI (pozdro dla twórców gry Medieval Dynasty ze studia Render Cube), jeździliśmy małymi driftowozami RC, które obsługiwała grupa naszych "kaskaderów", czyli ekipa pasjonatów z grupy Rc Nennox (również serdecznie pozdrawiam). Ogromny ukłon dla wszystkich zaangażowanych freaków, bo był to naprawdę bardzo eksperymentalne wyzwanie i świetna zabawa. Szacunek również należy się tu samemu labelowi oraz artystom, bo zaufali i uwierzyli w ten abstrakcyjny pomysł" – mówi odpowiedzialny za klip Igor Ignacy Leśniewski.

„Tour de France" to kolejny singiel zapowiadający album „Hample" favsta i gibbsa, który ukaże się 10 grudnia. Ten materiał to przede wszystkim emocje związane z nocnym życiem miasta, oglądane z perspektywy jazdy samochodem. Na wydawnictwie znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim – „Francuskie filmy". Wśród gości na płycie pojawiają się również Kiełas, Szpaku i Kukon.

favst / gibbs ft. Kabe, PLK - tour de france

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>