Mati Szert prezentuje kolejne numery. Zbliża się premiera albumu

Dokładnie za tydzień, 29.10, ukaże się debiutancka płyta Matiego Szerta zatytułowana „Little Boy”. Na MaxFloRecTV odsłaniane są stopniowo pochodzące z niej tracki. W tym tygodniu pojawiły się tam aż 2 nowości – „Nie ma ich” oraz „H&M”. W MaxFloSklepie trwa pre-order wydawnictwa

Bity do obu numerów, które świeżo trafiły na kanał wytwórni MaxFloRec pochodzą spod palców falKona. Za oprawę wizualną zarówno do „H&M-u”, jak i do „Nie ma ich” odpowiada natomiast Kamil Antczak.

Obie propozycje Matiego Szerta to zapowiedź zbliżającej się premiery jego krążka, która odbędzie się już w przyszły piątek (29.10). Na albumie, którego tytuł – „Little Boy” – nawiązuje do kryptonimu bomby jądrowej zrzuconej na Hiroszimę w 1945 r., znajdzie się 13 utworów oraz 1 bonus track. Wydawnictwo zamawiać można wyłącznie w MaxFloSklepie: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105. Wydanie preorderowe zawierać będzie m.in. bonusowe, limitowane CD, a także autograf artysty.

Mati Szert jest 3. zawodnikiem, który w tym roku zasilił szeregi MaxFloRec. Wszystkie dotychczasowe numery najmłodszego gracza w historii labelu dostępne są na tej playliście: https://tiny.pl/998rl.

Mati Szert - H&M | prod. falKon | LITTLE BOY

Mati Szert - Nie ma ich | prod. falKon | LITTLE BOY

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>